Galaxy M20s batarya kapasitesi ne kadar olacak?

Samsung'un yeni akıllı telefon serisinin gözde modellerinden olan Galaxy M20 yeni modeliyle gelmeye hazırlanıyor. Bakalım Galaxy M20s batarya kapasitesi ne kadar olacak? Samsung 108 Megapiksel kamera için tarihi açıkladı! İşte Samsung Galaxy...

Galaxy M20s batarya kapasitesi ne kadar olacak?
Samsung'un yeni akıllı telefon serisinin gözde modellerinden olan Galaxy M20 yeni modeliyle gelmeye hazırlanıyor. Bakalım Galaxy M20s batarya kapasitesi ne kadar olacak?

İşte Samsung Galaxy M20s batarya kapasitesi!

Samsung'un 5000 mAh kapasiteli batarya ile gelen akıllı telefon modeli Galaxy M20, uygun fiyatı ve sunduklarıyla beğeni kazandı. Ortaya çıkan yeni bir görsel ise modelin devam modeli olması beklenen Galaxy M20s'in bataryasını gözler önüne seriyor. Sızıntıya kurban giden EB-BM207ABY model numaralı bataryanın, SM-M207 model numarasıyla gelmesi beklenen, Galaxy M20s modeline ait olduğu iddia ediliyor.

6000 mAh kapasiteli batarya ile gelmesi beklenen Galaxy M20s modelinin diğer özellikleri hakkında bir bilgi ise maalesef henüz mevcut değil. Ancak ilerleyen günlerde modele ait diğer özelliklerinde gün yüzüne çıkması bekleniyor. Siz Samsung'un yeni Galaxy M serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

The post Galaxy M20s batarya kapasitesi ne kadar olacak? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.