Galaxy M30s tanıtılmadan inceleme videosu çıktı!

Samsung'un 6000 mAh kapasiteli bir bataryaya ev sahipliği yapan Galaxy M30s modelinin, 18 Eylül tarihinde resmiyet kazanacağını duyurmamazın üzerinden birkaç saat geçti. Ancak, tanıtılmadan Galaxy M30s inceleme videosu çıktı. 5 dakikalık ilk...

Galaxy M30s tanıtılmadan inceleme videosu çıktı!
Samsung'un 6000 mAh kapasiteli bir bataryaya ev sahipliği yapan Galaxy M30s modelinin, 18 Eylül tarihinde resmiyet kazanacağını duyurmamazın üzerinden birkaç saat geçti. Ancak, tanıtılmadan Galaxy M30s inceleme videosu çıktı. 5 dakikalık ilk bakış videosu, daha önce sızdırılan tasarımları gözler önüne seriyor. Arka tarafta yer alan üçlü kameranın çerçevesi yeniden tasarlandı, bu sayede ekstra bir sensör daha eklendi.

Dev bataryalı: Galaxy M30s tanıtım tarihi açıklandı!

Samsung Galaxy M30s inceleme videosu sızdırıldı!

Bu sensörün 3D ToF olmadığına eminiz, lazer otofokus gibi görünüyor. Galaxy M30'da yer alan 12 Megapiksel çözünürlüğündeki arka kamera, bu modelde 48 Megapiksel çözünürlüğünde bir sensör ile güncelleniyor. https://youtu.be/LTyWTuhUzoY Bir diğer önemli güncelleme ise 5000 mAh kapasiteli bataryadan 6000 mAh kapasiteli bataryaya geçiş. İnceleme videosunda telefonun yeni bir işlemciyi bünyesinde barındırdığı belirtiliyor. Bu kapsamda Exynos 9611 kullanıldığına kesin gözüyle bakabiliriz, ancak işlemcinin detayları şu anda bilinmiyor. Cihazın 6.4 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı Full HD çözünürlük sunuyor. Cihaz hakkındaki diğer detayları, 18 Eylül tarihinde öğreneceğiz.

The post Galaxy M30s tanıtılmadan inceleme videosu çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.