Galaxy M40 güncelleme aldı! Neler değişti?

Galaxy A serisinin altında konumlandırılan ve uygun fiyatlı modelleri bünyesinde barındıran Samsung Galaxy M serisi geçtiğimiz ay yeni bir üye daha kazanmıştı. Tanıtılmasının üzerinden bir ay geçen Samsung Galaxy M40 güncelleme aldı. Galaxy...

Galaxy M40 güncelleme aldı! Neler değişti?
Galaxy A serisinin altında konumlandırılan ve uygun fiyatlı modelleri bünyesinde barındıran Samsung Galaxy M serisi geçtiğimiz ay yeni bir üye daha kazanmıştı. Tanıtılmasının üzerinden bir ay geçen Samsung Galaxy M40 güncelleme aldı. Galaxy M40 için yayınlanan güncelleme, son dönemde Galaxy A serisi için yayınlanan güncellemeler ile benzer şekilde kullanıcı deneyimini iyileştiren değişiklikleri barındırıyor. Bu güncelleme kamera ve yüz tanımaya odaklanıyor.

M40 tanıtıldı!

Galaxy M40 güncelleme sonrasında daha hızlı!

378.40 MB boyutunda olan ve M405FDDU1ASG2 sürüm numarasını taşıyan güncelleme yüz tanıma ve kamerası performansı iyileştiriliyor. Bu sayede ekran kilidi çok daha hızlı açılırken, fotoğraf ve video çekimleri daha iyi hale geliyor. Haziran ayı güvenlik yamalarını cihaz ile buluşturan ve çeşitli iyileştirmelere ev sahipliği yapan güncellemenin dağıtımına nereden başlandığı bilinmiyor. Tüm bunların yanı sıra telefonun özelliklerini kısaca hatırlamak gerekirse; Cihazın 6.3 inçlik ekranı 1080 x 2340 piksel çözünürlük sunuyor. Gücünü ise 11 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 675 işlemciden alıyor. 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleri sunan telefon, depolama tarafında 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki seçenek sunuyor.

The post Galaxy M40 güncelleme aldı! Neler değişti? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.