Galaxy Note 10 için kulaklık müjdesi geldi!

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10'un 7 Ağustos tarihinde resmiyet kazanacağı artık herkes tarafından bilinir hale geldi. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ederken, bu kez kulaklık sürprizi geldi. Akıllı...

Galaxy Note 10 için kulaklık müjdesi geldi!
Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10'un 7 Ağustos tarihinde resmiyet kazanacağı artık herkes tarafından bilinir hale geldi. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ederken, bu kez kulaklık sürprizi geldi. Akıllı telefon dünyasında sızıntıları ile tanınan Roland Quandt, Twitter hesabında yaptığı açıklamada, Galaxy Note 10 ile birlikte aktif gürültü engelleme yeteneğine sahip olan bir kablolu kulaklığın kullanıma sunulacağını belirtti.

Galaxy Note 10 sınırları zorlamaya devam edecek!

Galaxy Note 10 kulaklık sürprizi ile geliyor!

Bu kulaklığın Galaxy Note 10'un kutusundan mı çıkacağı yoksa ayrı olarak mı satılacağı şu anda bilinmiyor. Ancak, Samsung'un yeni amiral gemisinde 3.5 mm kulaklık girişi yer almadığı için bu kulaklık USB-C portunu kullanacak. Kulaklığın aktif gürültü engelleme özelliği dışında diğer detayları bilinmezliğini koruyor. Bugüne kadar ortaya çıkan bir diğer aksesuar ise Galaxy Note 10 için 20W hızlı şarj imkanı sunan EP-N5200 kablosuz şarj cihazı olmuştu. Samsung kablosuz şarj cihazı konusunda daha önceki modeller ile benzer bir strateji uygulayacak. Bazı bölgelerde ön sipariş veren kullanıcılara kablosuz şarj cihazı hediye edilirken, normal şartlarda ücret ödeyerek satın almak gerekecek.

The post Galaxy Note 10 için kulaklık müjdesi geldi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.