Galaxy Note 10 için Süper Hızlı Şarj müjdesi

Samsung’un 7 Ağustos’ta yapılacak Unpacked etkinliği ile sunulacak Galaxy Note 10 ailesi hakkında detaylar neredeyse netleşti. Fakat bugün ortaya çıkan sızıntılarla, Galaxy Note 10 Süper Hızlı Şarj desteği onaylandı! Mate 30 Pro ve Note 10...

Galaxy Note 10 için Süper Hızlı Şarj müjdesi
Samsung’un 7 Ağustos’ta yapılacak Unpacked etkinliği ile sunulacak Galaxy Note 10 ailesi hakkında detaylar neredeyse netleşti. Fakat bugün ortaya çıkan sızıntılarla, Galaxy Note 10 Süper Hızlı Şarj desteği onaylandı!

Mate 30 Pro ve Note 10 kamerası karşı karşıya

Galaxy Note 10 Süper Hızlı Şarj desteği onaylandı!

Samsung’un Unpacked etkinliğine sadece iki gün kaldı. Sürenin iyice kısalmasıyla birlikte de Samsung’un yeni amiral gemisi ailesi hakkında neredeyse tüm detaylar belli oldu. Samsung resmi etkinlik sayfası ile Galaxy Note 10'un özelliklerinden birini daha onayladı. Hızlı şarj teknolojisi için Samsung’un resmi olarak 'Superfast Charge' ismi ile kullandığı hızlı şarj özelliği, etkinliğin Galaxy First Look sayfasında görüldü. Etkinliğin resmi sayfasında hem cihaz hakkında hem de etkinlik detaylarıyla ilgili önemli bilgiler de paylaşıldı. Galaxy Note 10 Süper Hızlı Şarj desteği onaylandı! - ShiftDelete.Net(1) Note 10 Samsung'un Süper Hızlı Şarj teknolojisini destekleyen üçüncü akıllı telefonu olacak. Şu anda bu teknoloji yalnızca Galaxy S10 5G ve Galaxy A80'de barındırılıyor. Diğer hızlı şarj destekli cihazların tümü Samsung'un 'Adaptive Fast Charging' teknolojisi ile birlikte geldi. Superfast Charge ve Adaptive Fast Charging teknolojileri arasındaki hız farkı henüz net olarak bilinmese de Superfast Charge desteğinin tüm Note 10 ailesinde barındırılması bekleniyor. New York’taki Samsung 837 binasında yapılacak etkinlikte lansmanın hemen ardından yeni Galaxy Note 10 ailesi kullanıcıların deneyimlerine sunulacak. Cihazın tanıtılmasıyla birlikte bu özellikler hakkında da detaylı bilgilere ulaşmış olacağız.

The post Galaxy Note 10 için Süper Hızlı Şarj müjdesi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.