Galaxy Note 10 kutu içeriğinde sürpriz

Samsung'un geçtiğimiz akşam resmiyet kazandırdığı yeni üst seviye akıllı telefonları Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus teknoloji hayranlarının beğenisine sunuldu. Birçok yenilikle birlikte gelen Galaxy Note 10 kutu içeriği bakalım nelerle...

Galaxy Note 10 kutu içeriğinde sürpriz
Samsung'un geçtiğimiz akşam resmiyet kazandırdığı yeni üst seviye akıllı telefonları Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus teknoloji hayranlarının beğenisine sunuldu. Birçok yenilikle birlikte gelen Galaxy Note 10 kutu içeriği bakalım nelerle geliyor?

Galaxy Note 10 tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

Galaxy Note 10 Plus tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Galaxy Note 10 kutu içeriğinde neler var?

Samsung'un yeni göz bebekleri Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus geçtiğimiz akşam düzenlenen Unpacked etkinliğinde resmiyet kazandı. En yeni teknolojilerle donatılan modellerde Note serisinin vazgeçilmezi olan S Pen de artık çok daha yetenekli bir hale getirilmiş. Tüm bunların yanı sıra modelde bir de eksik mevcut. Samsung'un yıllardır diğer markaların kaldırmasını eleştirdiği 3.5 mm kulaklık girişi, Galaxy Note 10 serisi modellerde de yer almıyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Samsung, kulaklık girişini neden kaldırdıklarını da duyurdu.

Galaxy Note 10’da kulaklık girişi neden kaldırıldı?

Telefonun ön siparişe açılmasıyla birlikte bir eksik daha ortaya çıktı. Samsung'un resmi web sayfasında kutu içeriğini gösteren görsel incelendiğinde; telefon, S Pen, S Pen uçları ve cımbızı, şarj aleti, iki ucu USB Type-C olan aktarım kablosu, USB Type-C girişli AKG kulaklık görülüyor.

Ancak ilk defa kulaklık girişine yer vermeyen Samsung, kutuya herhangi bir kulaklık dönüştürücüyü dahil etmediğini görüyoruz. Ayrıca satışa sunulacak olan Type-C - 3.5 mm adaptörün Türkiye fiyatı ise Samsung tarafından henüz açıklanmamış. Ancak üçüncü parti üreticilerden bu adaptörü temin etmeniz elbette mümkün. Diğer taraftan Samsung; kapak, koruyucu film ve USB Bağlantısı dahil olmak üzere asıl bileşenlerin satın alınan modele veya ülkeye bağlı olarak mevcut olamayabileceğini de not olarak eklemiş durumda. Bu konudaki en net bilgileri cihazlar test merkezimize geldiğinde sizlere aktarıyor olacağız. https://www.youtube.com/watch?v=fk0kuE3VXAg

The post Galaxy Note 10 kutu içeriğinde sürpriz appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.