Galaxy Note 10 Plus kullanılırken görüntülendi

Galaxy Note 10 serisinin tanıtılmasına sadece iki gün kaldı. Tanıtıma saatler kala Çinli bir kullanıcı tarafından, Galaxy Note 10 Plus'ı toplu taşıma aracında kullanılırken görüntüleyen kişi yaklaşık 30 saniye uzunluğunda bir video yayınlandı....

Galaxy Note 10 Plus kullanılırken görüntülendi
Galaxy Note 10 serisinin tanıtılmasına sadece iki gün kaldı. Tanıtıma saatler kala Çinli bir kullanıcı tarafından, Galaxy Note 10 Plus'ı toplu taşıma aracında kullanılırken görüntüleyen kişi yaklaşık 30 saniye uzunluğunda bir video yayınlandı. Daha önce ortaya çıkan görseller ile videodaki cihaz arasında herhangi bir fark bulunmuyor. Ortalanmış ekran deliği ve inceltilmiş çerçeveler gözler önüne serilirken, Note 10 Plus modelinin ekranında herhangi bir kavis görünmüyor. Cihaz üzerinde kılıf takılı, bu nedenle kavislerin görünmediğini de düşünebiliriz.

Galaxy Note 10 için Süper Hızlı Şarj müjdesi

Galaxy Note 10 Plus kullanılırken gözler önüne serildi

Videoda One UI arayüzünde dolaşılıyor. Ancak, bunun dışında Galaxy Note 10 serisine özgü olan yani henüz Samsung modellerinde karşımıza çıkmayan bir farklılık göremiyoruz. Yayınlanan son raporlara göre, Galaxy Note 10 Plus piyasadaki en yüksek ekran/kasa oranını sunan akıllı telefon olmaya aday. https://youtu.be/iEcTDOT5mqk 6.8 inç büyüklüğündeki ekranı QHD+ çözünürlük sunan telefon, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ile gelecek. Daha önce belirttiğimiz gibi gücünü satışa sunulduğu bölgeye bağlı olarak Snapdragon 855 veya Exynos 9820 işlemciden alacak. Son olarak telefonda dört arka kamera kullanıldığını da belirtmeliyiz. Galaxy Note 10 Plus kullanılırken gözler önüne serildi! Alınan Galaxy Note 10 siparişleri 23 Ağustos tarihinden itibaren teslim edilmeye başlanacak.

The post Galaxy Note 10 Plus kullanılırken görüntülendi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.