Galaxy Note 10 tasarımlarını doğrulayan kılıf sızdırıldı!

Samsung’un uzun süredir beklenen cihazı Galaxy Note 10’un tasarımı da gün geçtikçe netleşiyor. Sızdırılan render görüntülerini doğrulayan Galaxy Note 10 kılıf tasarımları ortaya çıktı! HTC U19e ve Desire 19+ tanıtıldı! İşte fiyatları! Samsung...

Galaxy Note 10 tasarımlarını doğrulayan kılıf sızdırıldı!
Samsung’un uzun süredir beklenen cihazı Galaxy Note 10’un tasarımı da gün geçtikçe netleşiyor. Sızdırılan render görüntülerini doğrulayan Galaxy Note 10 kılıf tasarımları ortaya çıktı!

HTC U19e ve Desire 19+ tanıtıldı! İşte fiyatları!

Samsung Galaxy Note 10 kılıf tasarımı ortaya çıktı!

Samsung'un merakla beklenen amiral gemisi modellerinden Galaxy Note 10 birçok sızıntı ile karşımıza çıktı. Note serisinin lanse edilmesine çok az bir süre kalmışken cihazın hem tasarımsal özellikleri hem de donanımsal özellikleri sızdırılmaya devam ediyor. Samsung Galaxy Note 10 kılıf tasarımı ortaya çıktı! - ShiftDelete.Net İsabetli sızıntıları ile tanınan Ice Universe isimli Twitter kullanıcısı, Galaxy Note 10'un üç boyutlu koruyucu kılıf tasarımlarını paylaştı. Bu tasarımlar daha önceki sızıntılarda paylaşılan Note 10'un render görüntülerine benzerliğiyle de gelecek cihazın tasarımını doğrular nitelikte. Üçlü kamera kurulumu ile gelmesi beklenen cihazın, kameralarının Galaxy S serisinden farklı olarak alt alta sıralanacağını görebiliyoruz. Ayrıca 3.5 mm kulaklık girişi bulunmayacak cihazın alt tarafında S Pen, hoparlör çıkışı ve USB Type-C girişi bulunuyor. Samsung Galaxy Note 10 kılıf tasarımı ortaya çıktı! - ShiftDelete.Net (1) 6.75 inç ekran ile gelmesi beklenen cihazda Bixby butonu da yer almayacak gibi duruyor. Birçok kullanıcı tarafından tepkilere sebep olan Bixby butonu hakkında da Samsung kullanıcıların geri dönüşünü dikkate almış. Son olarak, Qualcomm'un Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacak cihazın 12 GB RAM ile Ağustos ayı içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor.

The post Galaxy Note 10 tasarımlarını doğrulayan kılıf sızdırıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.