Galaxy S10 ailesi neler sunuyor? – 5 Çayı #211

Samsung'un, San Francisco’da  gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 ailesi tanıtıldı. Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e modeline ek olarak Samsung ilk katlanabilir akıllı telefonunu duyururken, ayrıca yeni nesil bir akıllı saati ve kablosuz kulaklığı da tanıtılan ürünler arasında oldu. Galaxy S10 ailesi neler sunuyor? – 5 Çayı #211 Bir ShiftDelete.Net klasiği olan 5 Çayı’nın 211. bölümünde Samsung'un tanıttığı ürünler hakkında konuştuk. Samsung, yeni ürünleri ile bizi etkilemeyi başardı. Biz de, 5 Çayı'nın bu bölümünde bu cihazlar hakkında konuştuk ve ürünlerin fiyatlarına yakından baktık. Ayrıca, konuştuğumuz konuların haberlerine de aşağıdaki linklerden ulabilirsiniz. https://youtu.be/NGypdKc2RmM Samsung, gerçekleştirdiği etkinlikte Galaxy S10 ailesi ile hepimizi heyecanladırdı. Özellikle tanıttığı Galaxy Fold ile kullanıcılardan büyük beğeni alan Samsung S10'larla heyecanı katlamayı başardı. Biz de San Francisco’da yerinde takip ettiğimiz etkinlik sonrasında sizlerle birçok incelemeyi dünya ile aynı anda buluşturmuştuk. 5 Çayı'ndan Samsung, Galaxy S10 ailesi ve bizi heyecanlandıran ürünler hakkında konuştuk! İyi seyirler! Samsung Galaxy S10e ön inceleme! Samsung Galaxy S10 tanıtıldı! Samsung Galaxy S10 Plus tanıtıldı! Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold tanıtıldı! Samsung Galaxy S10 Plus ön inceleme Samsung Galaxy S10 ön inceleme Samsung Galaxy S10e tanıtıldı!         The post Galaxy S10 ailesi neler sunuyor? – 5 Çayı #211 appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Galaxy S10 ailesi neler sunuyor? – 5 Çayı #211
Samsung'un, San Francisco’da  gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 ailesi tanıtıldı. Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e modeline ek olarak Samsung ilk katlanabilir akıllı telefonunu duyururken, ayrıca yeni nesil bir akıllı saati ve kablosuz kulaklığı da tanıtılan ürünler arasında oldu.

Galaxy S10 ailesi neler sunuyor? – 5 Çayı #211

Bir ShiftDelete.Net klasiği olan 5 Çayı’nın 211. bölümünde Samsung'un tanıttığı ürünler hakkında konuştuk. Samsung, yeni ürünleri ile bizi etkilemeyi başardı. Biz de, 5 Çayı'nın bu bölümünde bu cihazlar hakkında konuştuk ve ürünlerin fiyatlarına yakından baktık. Ayrıca, konuştuğumuz konuların haberlerine de aşağıdaki linklerden ulabilirsiniz. https://youtu.be/NGypdKc2RmM Samsung, gerçekleştirdiği etkinlikte Galaxy S10 ailesi ile hepimizi heyecanladırdı. Özellikle tanıttığı Galaxy Fold ile kullanıcılardan büyük beğeni alan Samsung S10'larla heyecanı katlamayı başardı. Biz de San Francisco’da yerinde takip ettiğimiz etkinlik sonrasında sizlerle birçok incelemeyi dünya ile aynı anda buluşturmuştuk. 5 Çayı'ndan Samsung, Galaxy S10 ailesi ve bizi heyecanlandıran ürünler hakkında konuştuk! İyi seyirler!

Samsung Galaxy S10e ön inceleme!

Samsung Galaxy S10 tanıtıldı!

Samsung Galaxy S10 Plus tanıtıldı!

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold tanıtıldı!

Samsung Galaxy S10 Plus ön inceleme

Samsung Galaxy S10 ön inceleme

Samsung Galaxy S10e tanıtıldı!

       

The post Galaxy S10 ailesi neler sunuyor? – 5 Çayı #211 appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.