Galaxy S10 batarya hatası ile gündemde!

Akıllı telefon dünyasına hızlı bir giriş yapan Samsung Galaxy S10 ailesi ile ilgili bir hata ortaya çıktı. Söz konusu sorun Galaxy S10 batarya ömrünü etkilediği için aslında hayati bir önem taşıyor.  Samsung Galaxy S10 özellikleri Akıllı telefonlar ilk piyasaya çıktığında mutlaka bazı sorunlarla birlikte geliyor. Sonrasında şirketler yayınladıkları güncellemelerle bu hataları yavaş yavaş ortadan kaldırıyor. Galaxy S10 batarya sorunu da böyle hatalardan biri. Keşfedilen bug, Galaxy S10 ekranı açık olmadığında bile ekran açıkmış gibi gösterip fazladan şarj harcıyor.  Samsung Galaxy S10 batarya hatasının sebebi Tap to Wake uygulamasından ortaya çıkan hata doğrudan bir şarj canavarı gibi faaliyet gösteriyor.  Amiral gemisinin batarya sorunu ile ilgili şirket cephesinden de bir öneri geldi. Samsung şimdilik çözümün Always on Display ve Tap to Wake uygulamalarının kapatılması olduğunu söyledi. Tabi kullanıcılar için bu çözümün ne kadar yeterli olduğu tartışılır.  Bu arada söz konusu bug'ın telefonun ABD sürümünde çıktığını hatırlatalım. https://www.youtube.com/watch?v=_bwAutb5EiM Akılı telefon kullanıcıları haklı olarak yüksek ücretler ödeyip satın aldıkları amiral gemisi telefonlarında herhangi bir hata çıkmasını istemiyorlar. Bu hatalara karşılık sunulan çözümlerin tatmin edici olması ise son derece önemli.  Siz Galaxy S10 batarya sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz? The post Galaxy S10 batarya hatası ile gündemde! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Galaxy S10 batarya hatası ile gündemde!
Akıllı telefon dünyasına hızlı bir giriş yapan Samsung Galaxy S10 ailesi ile ilgili bir hata ortaya çıktı. Söz konusu sorun Galaxy S10 batarya ömrünü etkilediği için aslında hayati bir önem taşıyor. 

Samsung Galaxy S10 özellikleri

Akıllı telefonlar ilk piyasaya çıktığında mutlaka bazı sorunlarla birlikte geliyor. Sonrasında şirketler yayınladıkları güncellemelerle bu hataları yavaş yavaş ortadan kaldırıyor. Galaxy S10 batarya sorunu da böyle hatalardan biri. Keşfedilen bug, Galaxy S10 ekranı açık olmadığında bile ekran açıkmış gibi gösterip fazladan şarj harcıyor. 

Samsung Galaxy S10 batarya hatasının sebebi

Tap to Wake uygulamasından ortaya çıkan hata doğrudan bir şarj canavarı gibi faaliyet gösteriyor.  Amiral gemisinin batarya sorunu ile ilgili şirket cephesinden de bir öneri geldi. Samsung şimdilik çözümün Always on Display ve Tap to Wake uygulamalarının kapatılması olduğunu söyledi. Tabi kullanıcılar için bu çözümün ne kadar yeterli olduğu tartışılır.  Bu arada söz konusu bug'ın telefonun ABD sürümünde çıktığını hatırlatalım. https://www.youtube.com/watch?v=_bwAutb5EiM Akılı telefon kullanıcıları haklı olarak yüksek ücretler ödeyip satın aldıkları amiral gemisi telefonlarında herhangi bir hata çıkmasını istemiyorlar. Bu hatalara karşılık sunulan çözümlerin tatmin edici olması ise son derece önemli.  Siz Galaxy S10 batarya sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

The post Galaxy S10 batarya hatası ile gündemde! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.