Galaxy S10 görüntüleri izleyenleri etkiledi!

Samsung'un yeni etkinliğine sayılı günler kala, yeni modellerle alakalı görüntüler de ortaya çıkıyor. Galaxy S10 serisine ait olduğu iddia edilen bir video, bugün YouTube'da yayınlandı. Galaxy S10 serisinin Plus modeli olduğu bildirilen görüntüler, cihaza detaylı bir bakış yapmamızı sağlıyor. Yeni Galaxy S10 görüntüleri izleyenleri fazlasıyla etkiliyor! Samsung Galaxy S10 modellerini açıkladı! Galaxy S10 görüntüleri merak edilen detaylar içeriyor! Mobile Fun tarafından yayınlanan görüntüler, çok ilginç bazı detayları da içinde barındırıyor. Bu ilginç detaylardan bir tanesini sizlerle paylaşayım. Galaxy S10 Plus'a yönelik iddialar, modelin ekran içi parmak izi okuyucusuna sahip olacağı yönündeydi. Peki ekran içinde parmak izi tarayıcısına sahip bir telefon, ekran koruyucu takıldığı zaman nasıl çalışır? İşte bunlar için alınan önlemler de, video içerisinde verilmiş. Aslında burada ekran koruyucu engeline takılmamak için önlem, Samsung tarafından değil aksesuar üreticileri tarafından alınmış. Hemen aşağıdaki videoda göreceğiniz üzere, Galaxy S10 Plus modeline takılı olan ekran koruyucu, ortasında bir delik içeriyor. Evet, gözü çok rahatsız ettiği gibi bir gerçek bulunuyor. Ekran içinden parmak izi yapan tarayıcılar, şu an için iki farklı çalışma prensibinden birine dayalı. Diğer modellerde ekran koruyucu bir soruna yol açmasa dahi, Galaxy S10 modelinde bulunan ultrasonik türden parmak izi okuyucusu, bazı hatalarla cevap veriyor olabilir. Bununla birlikte S10e modelinin ise, parmak izi okuyucusunu güç tuşunda bulundurması bekleniyor. Şimdi isterseniz, Mobile Fun tarafından yüklenen bu videoya göz atalım. https://youtu.be/1WoksGm0h-s   The post Galaxy S10 görüntüleri izleyenleri etkiledi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Galaxy S10 görüntüleri izleyenleri etkiledi!
Samsung'un yeni etkinliğine sayılı günler kala, yeni modellerle alakalı görüntüler de ortaya çıkıyor. Galaxy S10 serisine ait olduğu iddia edilen bir video, bugün YouTube'da yayınlandı. Galaxy S10 serisinin Plus modeli olduğu bildirilen görüntüler, cihaza detaylı bir bakış yapmamızı sağlıyor. Yeni Galaxy S10 görüntüleri izleyenleri fazlasıyla etkiliyor!

Samsung Galaxy S10 modellerini açıkladı!

Galaxy S10 görüntüleri merak edilen detaylar içeriyor!

Mobile Fun tarafından yayınlanan görüntüler, çok ilginç bazı detayları da içinde barındırıyor. Bu ilginç detaylardan bir tanesini sizlerle paylaşayım. Galaxy S10 Plus'a yönelik iddialar, modelin ekran içi parmak izi okuyucusuna sahip olacağı yönündeydi. Peki ekran içinde parmak izi tarayıcısına sahip bir telefon, ekran koruyucu takıldığı zaman nasıl çalışır? İşte bunlar için alınan önlemler de, video içerisinde verilmiş. Samsung Galaxy S10 fiyatı , Galaxy s10 görüntüleri Aslında burada ekran koruyucu engeline takılmamak için önlem, Samsung tarafından değil aksesuar üreticileri tarafından alınmış. Hemen aşağıdaki videoda göreceğiniz üzere, Galaxy S10 Plus modeline takılı olan ekran koruyucu, ortasında bir delik içeriyor. Evet, gözü çok rahatsız ettiği gibi bir gerçek bulunuyor. Ekran içinden parmak izi yapan tarayıcılar, şu an için iki farklı çalışma prensibinden birine dayalı. Diğer modellerde ekran koruyucu bir soruna yol açmasa dahi, Galaxy S10 modelinde bulunan ultrasonik türden parmak izi okuyucusu, bazı hatalarla cevap veriyor olabilir. Bununla birlikte S10e modelinin ise, parmak izi okuyucusunu güç tuşunda bulundurması bekleniyor. Şimdi isterseniz, Mobile Fun tarafından yüklenen bu videoya göz atalım. https://youtu.be/1WoksGm0h-s  

The post Galaxy S10 görüntüleri izleyenleri etkiledi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.