Galaxy S10 ön sipariş fırsatıyla 600 dolar ucuza gelecek!

Tanıtımına kısa bir süre kala Galaxy S10 ön sipariş fırsatları da ortaya çıkmaya başladı. Samsung'un resmi web sitesinde açılan yepyeni bir sayfa, yeni telefonlara ulaşmak için uygun çözümler sunuyor. Şu an için Amerika ve Vietnam üzerinde ön siparişe açılan S10, bu kampanyayı dünya geneline yayması halinde rekor ön sipariş alabilir. Samsung Galaxy S10 modellerini açıkladı! Galaxy S10 ön sipariş fırsatı harika görünüyor! Amerika tarafında sunulan fırsat ile beraber Samsung Galaxy S10, 600 dolara kadar daha uygun bir fiyata alınabilecek. Peki, bu nasıl sağlanacak? Eski cihazınızı, yeni S10 modelleri ile takas edebileceksiniz. Bu takas teklifine Apple, Samsung, Motorola, LG, ve Google marka telefonlar dahilken, cihazın durumuna göre size fiyat verilecek. Ayrıca telefonu ön sipariş etmenizle beraber, Samsung tarafından 50 dolarlık aksesuar çeki de kazanacaksınız. Bu teklifler hem operatör hem de normal satışlarda geçerli durumda. Üstelik siparişin verilmesi durumda 8 Mart'ta yeni akıllı telefona kavuşabiliyorsunuz. https://youtu.be/JPgrhsVtF0U Vietnam tarafında da harika fırsatlar sunulmuş durumda. Yeni S10'ları ön sipariş etmeniz durumunda 300 dolara yakın bir hediye kutusu sizlere sunuluyor. Galaxy Buds kablosuz kulaklık, JBL Charge 3 Bluetooth hoparlör ve Clear View kılıf Vietnam teklifleri olarak ön plana çıkıyor. Bakalım ülkemizde Galaxy S10 için hangi fırsatlar sunulacak? The post Galaxy S10 ön sipariş fırsatıyla 600 dolar ucuza gelecek! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Galaxy S10 ön sipariş fırsatıyla 600 dolar ucuza gelecek!
Tanıtımına kısa bir süre kala Galaxy S10 ön sipariş fırsatları da ortaya çıkmaya başladı. Samsung'un resmi web sitesinde açılan yepyeni bir sayfa, yeni telefonlara ulaşmak için uygun çözümler sunuyor. Şu an için Amerika ve Vietnam üzerinde ön siparişe açılan S10, bu kampanyayı dünya geneline yayması halinde rekor ön sipariş alabilir.

Samsung Galaxy S10 modellerini açıkladı!

Galaxy S10 ön sipariş fırsatı harika görünüyor!

Amerika tarafında sunulan fırsat ile beraber Samsung Galaxy S10, 600 dolara kadar daha uygun bir fiyata alınabilecek. Peki, bu nasıl sağlanacak? Eski cihazınızı, yeni S10 modelleri ile takas edebileceksiniz. Bu takas teklifine Apple, Samsung, Motorola, LG, ve Google marka telefonlar dahilken, cihazın durumuna göre size fiyat verilecek. Ayrıca telefonu ön sipariş etmenizle beraber, Samsung tarafından 50 dolarlık aksesuar çeki de kazanacaksınız. Bu teklifler hem operatör hem de normal satışlarda geçerli durumda. Üstelik siparişin verilmesi durumda 8 Mart'ta yeni akıllı telefona kavuşabiliyorsunuz. https://youtu.be/JPgrhsVtF0U Vietnam tarafında da harika fırsatlar sunulmuş durumda. Yeni S10'ları ön sipariş etmeniz durumunda 300 dolara yakın bir hediye kutusu sizlere sunuluyor. Galaxy Buds kablosuz kulaklık, JBL Charge 3 Bluetooth hoparlör ve Clear View kılıf Vietnam teklifleri olarak ön plana çıkıyor. Bakalım ülkemizde Galaxy S10 için hangi fırsatlar sunulacak?

The post Galaxy S10 ön sipariş fırsatıyla 600 dolar ucuza gelecek! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.