Galaxy S10 renk seçeneklerine bir yenisi eklendi!

Son yıllarda özellikle amiral gemilerini kullanıcılar ile buluşturduktan birkaç ay sonra yeni renk seçenekleri sunmayı alışkanlık haline getiren üreticilerden birisi de, Samsung oldu. Galaxy S10 için yeni renk seçeneği satışa sunuldu. Kısa...

Galaxy S10 renk seçeneklerine bir yenisi eklendi!
Son yıllarda özellikle amiral gemilerini kullanıcılar ile buluşturduktan birkaç ay sonra yeni renk seçenekleri sunmayı alışkanlık haline getiren üreticilerden birisi de, Samsung oldu. Galaxy S10 için yeni renk seçeneği satışa sunuldu. Kısa süre önce Kardinal Kırmızısı olarak tanımladığı Kırmızı Galaxy S10 modelini Avrupa'da listeleyen Samsung'un, " duman dalgası mavisi " olarak tanımlanan yeni renk seçeneği ilk etapta Çin'deki kullanıcılara sunulacak.

Kırmızı Galaxy S10’un fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

Galaxy S10 renk seçeneklerine duman dalgası mavisi ekleniyor!

Henüz yeni renk seçeneğine sahip olan Galaxy S10 modellerinin fiyatı hakkında net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, başta Kırmızı Galaxy S10 olmak üzere diğer modelleri dikkate aldığımız fiyat normal modeller ile neredeyse aynı olacak. Galaxy S10, Çin'de satışa sunulduğunda ilk birkaç hafta içerisinde 500.000 adet satmayı başarmış ve aynı zamanda Galaxy S9’un satışlarını ikiye katlamıştı. Hem Galaxy S10 hem Galaxy S10 Plus için bu renk seçeneği satışa sunulacak. Daha önce olduğu gibi teknik özelliklerde herhangi bir değişim yaşanmayacak. Her iki akıllı telefon gücünü Samsung’un 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen sekiz çekirdekli  Exynos 9820 işlemcisinden alıyor. Galaxy S10 modelinde 6.1 inç büyüklüğünde Quad HD+ çözünürlük sunan ve 19:9 formatında olan bir ekran yer alıyor. Galaxy S10 Plus ise 6.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip.

The post Galaxy S10 renk seçeneklerine bir yenisi eklendi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.