Galaxy S11, iPhone 11'in kamera özelliği ile gelecek

Galaxy S10 serisinin tanıtılmasının üzerinden kısa bir süre geçerken, Galaxy S11 için hazırlıklar devam ediyor. Samsung'un yeni amiral gemisinin, Apple'ın Deep Fusion teknolojisi ile benzer bir özelliği beraberinde getireceği düşünülüyor. iPhone...

Galaxy S11, iPhone 11'in kamera özelliği ile gelecek
Galaxy S10 serisinin tanıtılmasının üzerinden kısa bir süre geçerken, Galaxy S11 için hazırlıklar devam ediyor. Samsung'un yeni amiral gemisinin, Apple'ın Deep Fusion teknolojisi ile benzer bir özelliği beraberinde getireceği düşünülüyor. iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’ta yer alan Deep Fusion özelliği Apple A13 Bionic içerisindeki NPU’dan güç alıyor. İleri seviye makine öğrenme algoritmasını baz alan özellik, yapay zeka ile fotoğrafları en iyi hale getiriyor.

Galaxy kamera sızıntısı ile karşımızda!

Galaxy S11, iPhone 11 kamera özelliği ile geliyor!

Google Pixel modellerindeki HDR+ özelliğine benzeyen Deep Fusion’un detayları tam olarak açıklanmadı. Çalışma prensibinin birden fazla fotoğraf çekilmesi ve NPU tarafından işlendikten sonra en iyisinin sunulması olduğunu belirtebiliriz. Bu sayede özellikle fotoğraflardaki kumlanma büyük oranda ortadan kaldırılıyor. Bu bilgiyi Samsung telefonlar konusunda sızıntıları ile tanınan Ice Universe paylaştı. Samsung'un Deep Fusion benzeri teknolojisini nasıl adlandırılacağı bilinmezken, fotoğraf ve video çekme yükünün NPU'ya verileceği belirtiliyor. Galaxy S10'un kamera performansı oldukça iyi durumda. NPU'dan güç alınması ile Galaxy S11 modelinin kullanıcılara çok daha iyi bir kamera performansı sunması bekleniyor..

The post Galaxy S11, iPhone 11'in kamera özelliği ile gelecek appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.