Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge güncelleme aldı!

Samsung'un büyük bir değişim sürecinin temellerini attığı Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in piyasa sürülmesinin ardından tamı tamına 4 yıl gibi bir süre geçti. Bu süreç içerisinde iki büyük Android güncellemesi alan S6 ve S6 Edge için bugün yeni bir güncelleme yayınlandı. Galaxy S10 ön sipariş fırsatıyla 600 dolar ucuza gelecek! Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge güncelleme aldı! Samsung, S6 ve S6 Edge modellerinin piyasa sürülmesini üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen, aylık güvenlik güncellemeleriyle kullanıcıları şaşırmaya devam ediyor. SamMobile'da yer alan bir habere göre Samsung, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki S6 ve S6 Edge kullanıcıları için Ocak 2019 güvenlik güncellemesini yayınladı. Söz konusu güncellemenin odağında ise, bir takım performans iyileştirmeleri yer alıyor. Bunun haricinde, yayınlanan haberde benzer bir güncellemenin Galaxy S7 modelleri içinde geleceği özellikle belirtiliyor. Bildiğiniz üzere Samsung, uzun bir süre önce S6 serisini aylık ve üç aylık güvenlik güncellemesi alan cihazlar listesinde kaldırmıştı. En son, Temmuz 2018'de güvenlik güncellemesi alan S6'nın belli aralıklarla bir süre güvenlik güncellemelerini alacağı da ön görülüyor. Son olarak, söz konusu güvenlik güncellemesinin gelip gelmediğini aşağıdaki adımları izleyerek sorgulatabilirsiniz. Galaxy S6 sahipleri; Ayarlar > Yazılım Güncelleme > Güncellemeleri manuel olarak indir yolunu takip ederek güncellemeyi kontrol edebilirler. Peki, siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz. The post Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge güncelleme aldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge güncelleme aldı!
Samsung'un büyük bir değişim sürecinin temellerini attığı Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in piyasa sürülmesinin ardından tamı tamına 4 yıl gibi bir süre geçti. Bu süreç içerisinde iki büyük Android güncellemesi alan S6 ve S6 Edge için bugün yeni bir güncelleme yayınlandı.

Galaxy S10 ön sipariş fırsatıyla 600 dolar ucuza gelecek!

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge güncelleme aldı!

Samsung, S6 ve S6 Edge modellerinin piyasa sürülmesini üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen, aylık güvenlik güncellemeleriyle kullanıcıları şaşırmaya devam ediyor. SamMobile'da yer alan bir habere göre Samsung, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki S6 ve S6 Edge kullanıcıları için Ocak 2019 güvenlik güncellemesini yayınladı. Söz konusu güncellemenin odağında ise, bir takım performans iyileştirmeleri yer alıyor. Bunun haricinde, yayınlanan haberde benzer bir güncellemenin Galaxy S7 modelleri içinde geleceği özellikle belirtiliyor. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Bildiğiniz üzere Samsung, uzun bir süre önce S6 serisini aylık ve üç aylık güvenlik güncellemesi alan cihazlar listesinde kaldırmıştı. En son, Temmuz 2018'de güvenlik güncellemesi alan S6'nın belli aralıklarla bir süre güvenlik güncellemelerini alacağı da ön görülüyor. Son olarak, söz konusu güvenlik güncellemesinin gelip gelmediğini aşağıdaki adımları izleyerek sorgulatabilirsiniz. Galaxy S6 sahipleri; Ayarlar > Yazılım Güncelleme > Güncellemeleri manuel olarak indir yolunu takip ederek güncellemeyi kontrol edebilirler. Peki, siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

The post Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge güncelleme aldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.