Teknoloji Haberleri

Galaxy S9 Android Pie güncellemesi yayınlandı!

Daha önceden ülkemizde dahil olmak üzere birçok ülkede yayınlanmaya başlayan Galaxy S9 Android Pie güncellemesi sonunda dünya çapında kullanıma sunuldu. İşte detaylar!

Galaxy S10 Plus performansıyla göz dolduracak!

Dünya genelinde Galaxy S9 Android Pie güncellemesi yayınlandı!

Güncelleme konusunda rakiplerine kıyasla biraz yavaş davranan Samsung, beklenen Galaxy S9 Android Pie güncellemesini sonunda dünya çapında yayınlamaya başladı. Merakla beklenen One UI güncellemesiyle beraber gelen Android Pie güncellemesi birçok yeni özelliği ve geliştirmeyi de Galaxy S9 ve S9 Plus modellerine getiriyor. İlk etapta Almanya, Türkiye, İsviçre Hollanda, İtalya ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki S9 kullanıcılarına sunulan güncelleme yukarıda da belirttiğimiz gibi dünya genelinde yayınlanmaya başladı. https://youtu.be/U-Lx2RyhkaY

Samsung One UI arayüzü neler sunuyor?

Android 9.0 tabanlı One UI güncellemesi ile beraber birçok yeni özelliği kullanıcılara sunacak olan Samsung, bambaşka bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı vaat ediyor. Yeni arayüz ile birlikte görünümü daha sade ele getiren Samsung, tek elle kullanımı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Android’e gelen katlanabilir telefon desteği, Samsung’un yeni arayüzünde de destekleniyor. Samsung2019 yılı içerisinde katlanabilir telefon modelleriyle karşımızda olacak. Yeni arayüz bu modellerde de kullanılacak. https://youtu.be/X3LVk0i6bY4 Ayrıca yeni arayüzde karanlık / gece teması da bulunacak. Bununla beraber simgelerin de yeniden tasarlandığı, arayüzde yuvarlak köşeli hatların dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Simgelerle beraber fontlar da yenileniyor. Söz konusu One UI arayüzü ile ilgili detaylı bilgileri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

The post Galaxy S9 Android Pie güncellemesi yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.