Teknoloji Haberleri

Galaxy S9 ve Note 9 kameralarında sorun yaşanıyor

Geçen ay bir kamera güncellemesi ile müşterilerinin kullanım deneyimini daha iyi bir seviyeye yükseltmek isteyen Samsung, Galaxy S9 ve Note 9 kameralarına gece modu özelliğini getirmişti. Kullanıcılar Galaxy S9 ve Note 9 modellerine gelen gece modu güncellemesinden rahatsız gibi görünüyor. Söylenenler bu modun istikrarlı çalışmadığı yönünde.

Galaxy Note 9 gece modu güncellemesi aldı!

Galaxy S9 gece modu özelliği nasıl çalışıyor?

Fotoğraf çekimi konusunda daha iyi sonuçların elde edilmesini sağlayan gece modu, son zamanlarda bazı kullanıcıların memnun olmadığı söyleniyor. Samsung’un iki mobil cihazında da yaşanan bu durum, kullanıcıya hem “kamera başarısız” diye bir bildirim gönderiyor. Ayrıca söylentiler, gece olmasına rağmen gündüz havasında fotoğrafların çekildiği yönünde. Söz konusu durumun, her S9 veya Note 9 sahibini etkilemediğini söyleyelim. Birkaç forum üyesi, kendilerince bir çözüm ürettiler ve şunu söylediler: “Fotoğraflarınızın en ve boy oranını 4:3 ölçeği yerine 16:9 yapın. 16:9 ölçekli fotoğraflar 9.1 megapiksel iken 4:3 oranındaki fotoğraflar 12 megapiksel.

Samsung Galaxy S10 Plus kamera güncellemesi aldı

Galaxy S9 ile benzer bir durum Note 9 cephesinde de yaşanıyor. Samsung, beklenenin aksine, bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı. Önümüzdeki günlerde firma tarafından bir açıklama yapılacak gibi duruyor.

Galaxy Note 10 tanıtım videosu paylaşıldı!

The post Galaxy S9 ve Note 9 kameralarında sorun yaşanıyor appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.