Galaxy Watch Active 2 güncelleme aldı! İşte yenilikler

Samsung tarafından Ağustos ayında amiral gemisi Galaxy Note 10 ile birlikte tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy Watch Active 2 güncelleme aldı. Böylece saatin kullanıcı deneyimi iyileştirilirken, tespit edilen sorunlar ortadan kaldırıldı. R820XXU1BSI9...

Galaxy Watch Active 2 güncelleme aldı! İşte yenilikler
Samsung tarafından Ağustos ayında amiral gemisi Galaxy Note 10 ile birlikte tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy Watch Active 2 güncelleme aldı. Böylece saatin kullanıcı deneyimi iyileştirilirken, tespit edilen sorunlar ortadan kaldırıldı. R820XXU1BSI9 sürüm numarasını taşıyan 14 MB boyutundaki güncelleme, GPS performansını iyileştirirken, konum tespiti sırasında yaşanan hatayı gideriyor.

Watch Active 2 Türkiye’de! İşte fiyatı

Galaxy Watch Active 2 güncelleme aldı

Gear S2'den bu yana Samsung'un akıllı saatleri ile bütünleşen dönen çerçeve, arayüzde rahatça gezmeyi sağlıyor. Galaxy Watch Active modelinde kaldırılan dönen çerçeve, Galaxy Watch Active 2 ile yeni bir şekilde kullanıma sunuldu. Galaxy Watch Active 2 güncelleme aldı! İşte yenilikler - ShiftDelete.Net Yeni akıllı saatinde dokunmatik çerçeve özelliğini kullanma sunan Samsung fiziksel çerçeve olmadan parmağınızı gezdirerek bu işlemi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Güncellemeyi yüklediğinizde bu özellik varsayılan olarak etkin hale getiriliyor. Tabi, kullanmak istemeyenlerin bu özelliği kapatması mümkün. 1.2 inç ve 1.4 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu ile gelen saat, 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Exynos 9110'dan güç alıyor. 1.5 GB RAM'in yer aldığı saat, 4 GB depolama alanı sunuyor.

The post Galaxy Watch Active 2 güncelleme aldı! İşte yenilikler appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.