Teknoloji Haberleri

Game of Thrones yayın tarihi belli oldu!

Uzun süredir merakla beklenen Game of Thrones 8. Sezon yayın tarihi sonunda belli oldu. Yaptığı sosyal medya paylaşımıyla ilk tanıtım fragmanı ve yayın tarihini açıklayan HBO, bir anda herkesin en çok konuştuğu konulardan biri haline geldi.

HBO’dan merakla beklenen Game of Thrones duyurusu!

Game of Thrones efsanesini bir anlamda sonlandıracak olan yeni sezonun çıkış tarihi uzun süredir merak içinde bekleniyordu. HBO yaptığı Twitter paylaşımı ile #ForTheThrone hashtag’ini kullanarak, 8. Sezon’un ne zaman yayınlanacanı açıklamış oldu.

Game of Thrones 8. Sezon yayın tarihi belli oldu!

Yapılan paylaşıma göre yeni sezon 14 Nisan’da başlıyor. HBO’nun resmi açıklaması ile “Game of Thrones ne zaman başlayacak?” sorusu da açıklığa kavuşmuş oldu. Şimdiden Twitter üzerinde 6 milyona yakın izlenen tanıtım fragmanı da aynı şekilde büyük dikkat çekti.

John Snow‘un Winterfell’deki mezara girişiyle başlayan fragman, diğer Stark‘ların da burada toplanmasıyla devam ediyor. Böylece ailenin yeniden bir araya gelmesi bizlere gösteriliyor. 6 bölümden oluşacak son sezonda cevaplanmamış tüm sorular yanıt bulacak gibi görünüyor. Bakalım son sezonda neler olacak? Merakla bekliyoruz.

The post Game of Thrones yayın tarihi belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.