Game of Thrones'un yeni mobil oyunu duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde final yapan Game of Thrones, oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Yapılan açıklamaya göre diziye ait yeni mobil oyun, bu yıl içerisinde App Store ve Play Store'da kullanılabilir olacak. Steam, oyuncuların en popüler...

Game of Thrones'un yeni mobil oyunu duyuruldu
Geçtiğimiz günlerde final yapan Game of Thrones, oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Yapılan açıklamaya göre diziye ait yeni mobil oyun, bu yıl içerisinde App Store ve Play Store'da kullanılabilir olacak.

Steam, oyuncuların en popüler donanımlarını açıkladı

Game of Thrones yeni mobil oyunla karşımıza çıkacak!

Game of Thrones Beyond The Wall olarak adlandırılacak olan yeni oyun, bu yıl bitmeden herkese açık bir şekilde yayınlanacak. Yeni hikaye ile birlikte oyun evrenindeki karakterli toplayabilecek, oyun içinde bulunan rakiplerinize karşı saldırı ve savunma yapabileceksiniz. Yapılan açıklamaya göre ücretsiz olarak sunulacak olan bu oyun, bazı nesnelere erişim için uygulama içi satın alımlar içerecek. Bununla birlikte yeni oyunla ilgili kampanya düzenleyen yapımcı, App Store ve Play Store üzerinden ön kayıt oluşturan kişilere oyun yayınlandığı zaman bonus karakterler ve nesneler dağıtacak. Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan dizinin, ilk mobil oyunu on milyonun üzerinde indirmeye sahip. Peki siz yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Game of Thrones'un yeni oyunu sizce başarılı olabilir mi?

The post Game of Thrones'un yeni mobil oyunu duyuruldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.