General Mobile modellerinde taksit dönemi başladı

General Mobile modelleri için hazırlanan taksit kampanyası duyuruldu. Duyurulan kampanya kapsamında GM 9 Pro, GM 8, GM 9 Go ve GM 8 Go modelleri peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor. Tabii bunun için Garanti BBVA kullanıcısı olmak gerekiyor....

General Mobile modellerinde taksit dönemi başladı
General Mobile modelleri için hazırlanan taksit kampanyası duyuruldu. Duyurulan kampanya kapsamında GM 9 Pro, GM 8, GM 9 Go ve GM 8 Go modelleri peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor. Tabii bunun için Garanti BBVA kullanıcısı olmak gerekiyor.

GM 9 Go inceleme

https://www.youtube.com/watch?v=OAka7y2iy9o

General Mobile modelleri taksitle satın alınabiliyor

General Mobile GM 9 Pro, GM 8, GM 9 Go ve GM 8 Go modellerini satın almak isteyen kullanıcılar Garanti BBVA ile birlikte 6 taksit ile peşin fiyatına bu modellerin sahibi olabiliyor. Söz konusu krediyi kullananlar alışverişlerinde ödemeyi taksitlendirebilecek. Alışveriş kredisi ile ödeme yapmak isteyen kullanıcıların ise yönlendirilecekleri sayfada Garanti BBVA kullanıcı bilgilerini girmeleri yeterli olacak. Kampanya kapsamında General Mobile GM 9 Pro’ya sahip olmak isteyenler 6 ay boyunca 299,83 TL taksit ile akıllı telefonu satın alabiliyor. 3.800 mAh’lik bataryaya sahip olan telefonun, DXOmark tarafından yapılan testlere göre 3.500 TL altı modeller arasında başarılı olarak değerlendirildiğini belirtelim.

GM 9 Pro DXOmark puanı

13 Megapiksel kameraya sahip GM 8 Android One ise 6 ay taksit kampanyasıyla 166,5 TL’ye sayın alınabiliyor. GM 9 Pro’nun ise aynı kampanyayla taksidi 149,84 TL’ye geliyor. Son olarak, Google’ın Android GO işletim sistemine sahip GM 8 Pro modelinde ise aylık 133,17 TL’lik taksit imkanı bulunuyor.

The post General Mobile modellerinde taksit dönemi başladı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.