Gmail Smart Compose'u aktifleştirin!

Google'ın yeni yapay zeka üzerine kurulu özelliği Gmail Smart Compose, sadece Pixel 3 üzerinde çalışmakta. Bu yazımızda, bu özelliği nasıl diğer cihazlarda da aktifleştirebileceğinizi anlatıyoruz. Gmail Smart Compose'u diğer cihazlarda aktifleştirmek Geçtiğimiz haftalarda yapılmış olan etkinlikte Google, bir sürü yeni servis, özellik ve cihaz duyurmuştu. Duyurulan özelliklerden bir tanesi olan Gmail Smart Compose, maillerinizi yazarken otomatik olarak maillerinizi tamamlamakta. Sadece Pixel 3 için kullanılabilir şekilde tasarlanmış özellik, geliştiricilerden kurtulamadı ve diğer cihazlarda da çalıştırılabildi. İşte uygulamanız gereken adımlar: (Öncelikli olarak, cihazınızın root yetkilerine sahip olması gerekmekte) 1-) Herhangi bir root desteği olan dosya yöneticisi edinin 2-) Dosya yöneticisi ile /data/data/com.google.android.gm/shared_prefs konumuna gidin 3-) FlagPrefs.xml dosyasını düzenlemek için açın 4-) Boolean değerleri arasında smart_compose_param satırını bulun ve value'i true yapın 5-) Dosyayı kaydedin Steam'den güçsüz bilgisayar sahiplerine müjde! Bu adımların ardından cihazınızı yeniden başlattıktan sonra Smart Compose özelliği aktif hale gelmiş olacak. Eğer ki FlagPrefs.xml dosyası, otomatik olarak eski haline dönüyor ise, üçüncü adımdan önce Gmail uygulamasını zorla durdurun, dördüncü adımdan sonra ise FlagPrefs.xml dosyasının izinlerini 551 olarak değiştirin. The post Gmail Smart Compose'u aktifleştirin! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Gmail Smart Compose'u aktifleştirin!
Google'ın yeni yapay zeka üzerine kurulu özelliği Gmail Smart Compose, sadece Pixel 3 üzerinde çalışmakta. Bu yazımızda, bu özelliği nasıl diğer cihazlarda da aktifleştirebileceğinizi anlatıyoruz.

Gmail Smart Compose'u diğer cihazlarda aktifleştirmek

Geçtiğimiz haftalarda yapılmış olan etkinlikte Google, bir sürü yeni servis, özellik ve cihaz duyurmuştu. Duyurulan özelliklerden bir tanesi olan Gmail Smart Compose, maillerinizi yazarken otomatik olarak maillerinizi tamamlamakta. Gmail Smart Compose Sadece Pixel 3 için kullanılabilir şekilde tasarlanmış özellik, geliştiricilerden kurtulamadı ve diğer cihazlarda da çalıştırılabildi. İşte uygulamanız gereken adımlar: (Öncelikli olarak, cihazınızın root yetkilerine sahip olması gerekmekte) 1-) Herhangi bir root desteği olan dosya yöneticisi edinin 2-) Dosya yöneticisi ile /data/data/com.google.android.gm/shared_prefs konumuna gidin 3-) FlagPrefs.xml dosyasını düzenlemek için açın 4-) Boolean değerleri arasında smart_compose_param satırını bulun ve value'i true yapın 5-) Dosyayı kaydedin

Steam'den güçsüz bilgisayar sahiplerine müjde!

Bu adımların ardından cihazınızı yeniden başlattıktan sonra Smart Compose özelliği aktif hale gelmiş olacak. Eğer ki FlagPrefs.xml dosyası, otomatik olarak eski haline dönüyor ise, üçüncü adımdan önce Gmail uygulamasını zorla durdurun, dördüncü adımdan sonra ise FlagPrefs.xml dosyasının izinlerini 551 olarak değiştirin.

The post Gmail Smart Compose'u aktifleştirin! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.