Google Aramalar için tasarım güncellemesi!

Her gün milyonlarca insan tarafından kullanılan Google Aramalar masaüstü web sürümünde bazı önemli tasarım değişiklikleri yaşandı. Bu grafiksel ve renkli ekleme Google Aramalar'ı daha hoş bir görüntüye kavuşturdu. İşte yeni Google Aramalar...

Google Aramalar için tasarım güncellemesi!
Her gün milyonlarca insan tarafından kullanılan Google Aramalar masaüstü web sürümünde bazı önemli tasarım değişiklikleri yaşandı. Bu grafiksel ve renkli ekleme Google Aramalar'ı daha hoş bir görüntüye kavuşturdu. İşte yeni Google Aramalar tasarımı hakkInda detaylar!

Google, Drive ve Fotoğraflar için işleri zorlaştırıyor

Yeni Google Aramalar tasarımı nasıl olacak?

Arama yapılmasının ardından arama çubuğunun altına yer alan "haberler" ve "videolar" gibi arama filtresi sekmeleri, yeni tasarımına kavuştu. Seçili olan arama filtresinin ikonunda, Google'ın kırmızı, yeşil, mavi ve sarı renklerinin hakim olduğunu görüyoruz. Diğer filtreye geçtiğimizde, o seçilen filtre de aynı şekilde Google'ın renklerine hakim olacak. Bunun dışında seçili olmayan sekmelerin ikonunun ise düz gri renkte olduğunu görüyoruz. yeni google aramalar tasarımı Bu güncelleme, yaklaşık bir hafta önce test aşamasında yayınlanmıştı. Bugün itibariyle tüm kullanıcıları tam bir şekilde kullanıcılara sunulan güncellemedeki tasarım detayları henüz sadece Google masaüstü sürümünde yer alıyor. Mobil cihazlara gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

The post Google Aramalar için tasarım güncellemesi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.