Google Asistan Ambient Mode müjdesi geldi

Günümüzde dijital asistanların kullanımı gitgide yaygınlaşıyor. Bu asistanların Google cephesindeki oyuncusu olan Google Asistan kendini geliştirmeyi sürdürüyor. Son olarak, Google Asistan Ambient Mode ile zenginleşti. Enjoy 10 Plus Google...

Google Asistan Ambient Mode müjdesi geldi
Günümüzde dijital asistanların kullanımı gitgide yaygınlaşıyor. Bu asistanların Google cephesindeki oyuncusu olan Google Asistan kendini geliştirmeyi sürdürüyor. Son olarak, Google Asistan Ambient Mode ile zenginleşti.

Enjoy 10 Plus

Google Asistan Ambient Mode geliyor

Google Asistan aldığı güncellemelerle yeni özelliklere kavuşuyor ve kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Ambient Mode da bu hayat kolaylaştıran yeniliklerden biri. Yeni mod sayesinde kullanıcı Asistan'ı şarjdayken ya da masa dururken bile kullanabilecek. Telefonunuzu durduğu yerde akıllı bir ekrana dönüştürecek olan Ambient Mode, bildirimlerinizi görmeyi, çalma listenizi başlatmayı ya da akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmeyi daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Eğer cihaz kullanılmıyorsa, sizin fotoğraflarınızı gösterecek ve bu sayede akıllı bir fotoğraf çerçevesine dönüşmüş olacak.

Ambient Mode hangi cihazlar tarafından kullanılacak?

Şu anlık bu modu kullanabilecek olan cihaz sayısı hayli az. Bunun yeni bir deneyim olacağını düşünüp, talebin artması durumunda daha farklı cihazlarda da bu modun kullanıma açılmasını bekleyebiliriz. Ambient Mode kullanılabilecek cihazlar Lenovo Smart Tab ve Nokia 7.2 ile 6.2 olarak belirtildi. Günümüzde dijital asistanların görevleri gittikçe artıyor. Peki siz bu durumdan memnun musunuz? Dijital asistanlar yakın bir zamanda sizce de bizler için vazgeçilmez bir hale gelecek mi?

The post Google Asistan Ambient Mode müjdesi geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.