Google Dokümanlar karşılaştırma özelliğine kavuştu!

2009'da ilk yolculuğuna başlayan çevrimiçi doküman uygulaması Google Dokümanlar, her ne kadar Office uygulamaları kadar başarılı olmasa da kullanıcılara çok fazla özellik sunuyor. Google Dokümanlar uygulamasının tarayıcı tabanlı olduğunu düşünürsek...

Google Dokümanlar karşılaştırma özelliğine kavuştu!
2009'da ilk yolculuğuna başlayan çevrimiçi doküman uygulaması Google Dokümanlar, her ne kadar Office uygulamaları kadar başarılı olmasa da kullanıcılara çok fazla özellik sunuyor. Google Dokümanlar uygulamasının tarayıcı tabanlı olduğunu düşünürsek Google'ın bu konuda oldukça iyi bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Şimdi de Google Dokümanlar karşılaştırma özelliğine kavuştu.

Google Haritalar doğal afet olaylarını haber verecek!

Google Dokümanlar karşılaştırma özelliği ne işe yarayacak?

Google Dokümanlar uygulamasındaki karşılaştırma özelliği, kullanıcının dokümanlarını rahatça karşılaştırılabilmesini sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar, dokümanlarındaki eski ve yeni versiyonları rahatça karşılaştırabiliyor. Bu günü dokümanlarla geçen kullanıcıların işini epey bir kolaylaştırıyor. google dokümanlar karşılaştırma Bu özelliği kullanmak için karşılaştırmak istediğiniz dokümanı açıp üst taraftan "araçlar" menüsüne gelmeniz gerekiyor. Ardından bu menü sekmesinden "Belgeleri karşılaştır" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonrasında içerisinde bulunduğunuz doküman ile karşılaştırmak istediğiniz dokümanı değiştirebilirsiniz. İlk aşamada tüm kullanıcılar için yayınlanmayacak olan bu özellik, 25 Haziran'dan itibaren bazı kullanıcıların kullanımına sunulacak. Kısa bir süre sonrasında ise tüm kullanıcılara sunulması beklentiler arasında yer alıyor. Google Dokümanlar uygulaması, her geçen gün bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Ve bu hızda gelişmeye devam ederse, kısa bir süre içerisinde çok daha kullanışlı ve kapsamlı bir uygulama haline gelebilir.

The post Google Dokümanlar karşılaştırma özelliğine kavuştu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.