Google için büyük gün: Google I/O 2019 (Video)

Her sene Mayıs ayının başında gerçekleştirilen Google Geliştiriciler Konferansı (Google I/O 2019) bu sene de heyecan içinde geçecek gibi görünüyor. Dünyanın en büyük şirketlerinden Google, duyuracağı yeniliklerle gündemi belirleyecek. Milyarlarca insana dokunan dev platformların geleceği, Google yöneticilerinin Silikon Vadisi içerisinde yer alan Mountain View'de, temponun yüksek tutulduğu Google I/O 2019 etkinliğinde duyurulacak. I/O 2019’da neler duyurulacak? Google I/O 2019 etkinliğinde neler duyurulacak? Daha önce yayınladığımız haberde, (yukarıdaki linkte) beklentileri size kısaca aktarmıştık. Sızdırılan bilgiler, analistlerin tahminleri derken, başlamasına saatler kalan etkinlik için biz de tahminlerimizi bir araya getirdik. https://youtu.be/aIPOjTpEG_M Union Square'de kaydettiğimiz bu videoda, yeni nesil Android, yapay zeka, akıllı telefonlar, geliştirilen uygulamalar, artırılmış gerçeklik (AR), otonom sürüş gibi farklı kategorilerdeki beklentilerimizi paylaştık. Bu etkinlikten, beklentilerinizi ve paylaştığımız tahminlerle ilgili görüşlerinizi yazmayı unutmayın. The post Google için büyük gün: Google I/O 2019 (Video) appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Google için büyük gün: Google I/O 2019 (Video)
Her sene Mayıs ayının başında gerçekleştirilen Google Geliştiriciler Konferansı (Google I/O 2019) bu sene de heyecan içinde geçecek gibi görünüyor. Dünyanın en büyük şirketlerinden Google, duyuracağı yeniliklerle gündemi belirleyecek. Milyarlarca insana dokunan dev platformların geleceği, Google yöneticilerinin Silikon Vadisi içerisinde yer alan Mountain View'de, temponun yüksek tutulduğu Google I/O 2019 etkinliğinde duyurulacak.

I/O 2019’da neler duyurulacak?

Google I/O 2019 etkinliğinde neler duyurulacak?

Daha önce yayınladığımız haberde, (yukarıdaki linkte) beklentileri size kısaca aktarmıştık. Sızdırılan bilgiler, analistlerin tahminleri derken, başlamasına saatler kalan etkinlik için biz de tahminlerimizi bir araya getirdik. https://youtu.be/aIPOjTpEG_M Union Square'de kaydettiğimiz bu videoda, yeni nesil Android, yapay zeka, akıllı telefonlar, geliştirilen uygulamalar, artırılmış gerçeklik (AR), otonom sürüş gibi farklı kategorilerdeki beklentilerimizi paylaştık. Bu etkinlikten, beklentilerinizi ve paylaştığımız tahminlerle ilgili görüşlerinizi yazmayı unutmayın.

The post Google için büyük gün: Google I/O 2019 (Video) appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.