Google Mesajlar uygulaması için müjde!

Arama motoru şirketi Google'ın mesajlaşma ve iletişim kurma aracı olarak piyasaya sürdüğü Mesajlar uygulaması, Android 10 sürümünün nimetlerinden yararlanan bir diğer platform oldu. Esnek tasarımıyla dikkat çeken uygulama, kullanıcıların sevdiği...

Google Mesajlar uygulaması için müjde!
Arama motoru şirketi Google'ın mesajlaşma ve iletişim kurma aracı olarak piyasaya sürdüğü Mesajlar uygulaması, Android 10 sürümünün nimetlerinden yararlanan bir diğer platform oldu. Esnek tasarımıyla dikkat çeken uygulama, kullanıcıların sevdiği bir özelliğe kavuştu.

Google, PC ve Laptop kullanıcıları için değişiyor

Google Mesajlar uygulaması kararlı bir sürüm haline geldi

Android 10'un kusursuz tasarım hedefiyle çıktığı yolda onunla beraber olan yazılımların sayısı her geçen gün artıyor. Google App, Google Asistan, Gmail ve Google Contacts ile devam eden karanlık mod modasına Google Mesajlar da katıldı. google mesajlar karanlık mod 5.0.055 sürümünden önce de Mesajlar uygulaması için bir karanlık mod teması deneyen Google, uyumluluk problemlerinden ötürü karanlık modun bu versiyonunu ortadan kaldırdı. Beta aşamasında olan ilgili sürümün önceki hali, ayrıca, tasarım açısından da yeterli değildi. Buradan hareketle tasarım üzerinde de değişiklikler yapan arama motoru şirketi, menü üzerindeki "karanlık modu devre dışı bırak" seçeneğini kaldırdı. İlgili seçeneğe ulaşmak adına artık şu yolu izlemeniz gerekiyor: Ayarlar > Devre dışı bırak > Karanlık mod.  google mesajlar Mesajlaşma sırasında görüntü iletmek isteyenleri ilgilendiren bir yenilik de yukarıdaki görüntüde gösteriliyor. Buna göre 5.0.055 sürümünde yer alan medyalar seçeneğinin ikonu güncellendi. Sol taraftaki görüntü bir önceki sürüme ait iken sağ taraftaki görüntü en güncel sürüme ait. Google Mesajlar yazılımına "buradan" ulaşabilirsiniz. Yenilikler hakkında ne düşünüyorsunuz?

The post Google Mesajlar uygulaması için müjde! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.