Google, Nest Hub Max modelini tanıttı!

Google yetkilileri geçtiğimiz dakikalarda gerçekleştirdikleri I/O 2019 açılış konuşması ile birlikte, pek çok yeni ürün ve servisin de tanıtımını yaptılar. Akıllı ev sektöründe oldukça iddialı adımlar atan şirket, bu pazara yönelik yeni ürününün de duyurusunu yaptı. Google Nest Hub Max özellikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Yeni modele hep birlikte göz atalım! Android Q özellikleri duyuruldu! İşte yenilikler Google Nest Hub Max tanıtıldı! İşte özellikleri Google Nest Hub Max, ev güvenlik izlemesi ve video görüşmeler için kullanabileceğiniz yeni bir akıllı ev sistemi ürünü. Yeni model, bir önceki modelde olduğu gibi oda sıcaklığına göre renk sıcaklığını ayarlayan, mat bir ekrana sahip. Hem gri hem beyaz renk seçeneklerine sahip model, 10 inçlik bir ekran ve ön kamera bulunduruyor. Büyük ekran ve ön kamera bulunan modelde Google Duo aracılığıyla görüntülü görüşmeler yapmak mümkün. Ürünün odaklandığı ana işlevi bir kenara bırakırsak, günlük işlerde pek çok yardımcı özelliği barındırdığını söyleyebiliriz. Önceki modelde olduğu gibi bu model de fotoğrafları görüntüleyebilmenizi, hava durumunu öğrenebilmenizi, yemek tarifleri hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Bununla birlikte cihazda YouTube üzerinden video izleyebilir ve Google Asistan üzerinden pek çok konuda yardım alabilirsiniz. Google Nest Hub Max özellikleri ve fiyatı 1280x800 piksel çözünürlüğünde 10 inç ekrana sahip model, toplam üç hoparlör barındırıyor. Ayrıca 127 derecelik açıya sahip 6,5 MP ön kamera ile, görüntülü görüşmeler yapmanız mümkün. Ürünün açıklanan yurt dışı satış fiyatı ise 229 dolar. Google I/O 2019 başladı! (Canlı Anlatım) Tüm dünyadaki Android cihaz sayısı açıklandı Google Pixel 3a XL tanıtıldı!   The post Google, Nest Hub Max modelini tanıttı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Google, Nest Hub Max modelini tanıttı!
Google yetkilileri geçtiğimiz dakikalarda gerçekleştirdikleri I/O 2019 açılış konuşması ile birlikte, pek çok yeni ürün ve servisin de tanıtımını yaptılar. Akıllı ev sektöründe oldukça iddialı adımlar atan şirket, bu pazara yönelik yeni ürününün de duyurusunu yaptı. Google Nest Hub Max özellikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Yeni modele hep birlikte göz atalım!

Android Q özellikleri duyuruldu! İşte yenilikler

Google Nest Hub Max tanıtıldı! İşte özellikleri

Google Nest Hub Max, ev güvenlik izlemesi ve video görüşmeler için kullanabileceğiniz yeni bir akıllı ev sistemi ürünü. Yeni model, bir önceki modelde olduğu gibi oda sıcaklığına göre renk sıcaklığını ayarlayan, mat bir ekrana sahip. Hem gri hem beyaz renk seçeneklerine sahip model, 10 inçlik bir ekran ve ön kamera bulunduruyor. Büyük ekran ve ön kamera bulunan modelde Google Duo aracılığıyla görüntülü görüşmeler yapmak mümkün. google nest hub max özellikleri Ürünün odaklandığı ana işlevi bir kenara bırakırsak, günlük işlerde pek çok yardımcı özelliği barındırdığını söyleyebiliriz. Önceki modelde olduğu gibi bu model de fotoğrafları görüntüleyebilmenizi, hava durumunu öğrenebilmenizi, yemek tarifleri hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Bununla birlikte cihazda YouTube üzerinden video izleyebilir ve Google Asistan üzerinden pek çok konuda yardım alabilirsiniz.

Google Nest Hub Max özellikleri ve fiyatı

1280x800 piksel çözünürlüğünde 10 inç ekrana sahip model, toplam üç hoparlör barındırıyor. Ayrıca 127 derecelik açıya sahip 6,5 MP ön kamera ile, görüntülü görüşmeler yapmanız mümkün. Ürünün açıklanan yurt dışı satış fiyatı ise 229 dolar.

Google I/O 2019 başladı! (Canlı Anlatım)

Tüm dünyadaki Android cihaz sayısı açıklandı

Google Pixel 3a XL tanıtıldı!

 

The post Google, Nest Hub Max modelini tanıttı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.