Google Pixel 4 görüntüleri ortaya çıktı!

Google, birkaç yıldır Pixel cihazlarındaki bozmadığı çizgisiyle önemli adımlar attı. Night Sight modu ve diğer kamera özelliklerinin performansı ile de birçok amiral gemisi cihazı geride bıraktı. Yeni çıkacak Google Pixel 4 görüntüleri sızdırıldı!...

Google Pixel 4 görüntüleri ortaya çıktı!
Google, birkaç yıldır Pixel cihazlarındaki bozmadığı çizgisiyle önemli adımlar attı. Night Sight modu ve diğer kamera özelliklerinin performansı ile de birçok amiral gemisi cihazı geride bıraktı. Yeni çıkacak Google Pixel 4 görüntüleri sızdırıldı!

Google Stadia abonelik sistemi genişliyor

Google Pixel 4 görüntüleri ile dikkatleri üstüne topladı!

PIxel 3, çıkış yaptığı ilk aydan akıllı telefon pazarının üst kademesine hızla girdi. Google, yeni nesil Pixel ile de işleri bir üst seviyeye çıkarmaya hazır görünüyor. Çıkış tarihi yaklaştıkça da son birkaç hafta içinde sürekli bir Pixel 4 sızıntısı akışı görmeye başladık. Yeni sızdırılan bilgilere göre Google Pixel 4'ün render görüntüleri iPhone 11’in sızdırılan render görüntülerine oldukça benziyor. Ama bununla birlikte Google Pixel 4 olduğu iddia edilen fotoğraflar da Mukul Sharma tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı. Google Pixel 4 görüntüleri ile dikkatleri üstüne topladı! - ShiftDelete.Net (1) Bu sızıntılar da tasarım konusunda hem merak uyandırdı hem de kullanıcılar tarafında büyük bir ayrılığa sebep oldu. Birçok kullanıcı iPhone tasarımına benzetirse, Google kendi niş kitlesini kaybedecek derken bazıları da Google’ın radikal tasarım kararını destekliyor. Google Pixel 4 görüntüleri ile dikkatleri üstüne topladı! - ShiftDelete.Net Donanım tarafında Pixel 4 özellikleriyle ilgili olarak, Google’ın yeni nesil akıllı telefonunun ön hoparlörü ve fiziksel parmak izi tarayıcısının olmaması bekleniyor. Ayrıca, Pixel 4'ün Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemciden güç alarak en az 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olması da beklentiler arasında. Tasarım konusunda da cihazın tanıtım tarihi yaklaştıkça daha kesin sızıntıların gelmesi bekleniyor. Ama Google Pixel 4 ile oldukça iddialı gelecek gibi duruyor.

The post Google Pixel 4 görüntüleri ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.