Teknoloji Haberleri

Google Pixel 4 ile çekilen fotoğraflar ortalığı karıştırdı

Henüz resmi olarak tanıtılmayan Google Pixel 4 hakkında ortaya çıkmayan detay kalmadı desek yanlış olmayacaktır. İnceleme videosu uzun süre önce yayınlanan telefonun teknik özellikleri ve tasarımı hakkında artık her şey netleşti. Google, 15 Ekim tarihinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan Pixel 4 serisininde çift kameraya geçiş yapacağı için fotoğraflar oldukça merak ediliyor. Google Pixel 4 ile çekildiği belirtilen fotoğraflar kalitesi ile adeta rakiplerine meydan okuyor.

Pixel 4’ün Motion Sense özelliği nasıl çalışıyor?

Google Pixel 4 ile çekilen fotoğraflar, iPhone 11’e meydan okuyor!

Bu fotoğrafların Google tarafından tanıtım etkinliğinde kullanılacağı belirtiliyor. Bu nedenle profesyonel kişiler tarafından çekildiği tartışılmaz bir gerçek. Ancak, günlük kullanımda bu şekilde bir kamera performansı sunuluyorsa, Google’ın Apple ve Samsung’a bir kez daha meydan okuyacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Pixel telefonların en başarılı bulunduğu noktaların başında, öz çekimler geliyor. Pixel 4 modelinde bunu bir adım daha ileriye taşıyan Google arka kamerada ise gece modunu çok daha üst noktaya taşımayı başarmış durumda. Makro ve manzara fotoğraflarının da başarılı olduğu Pixel 4’ün büyük bir rakibi var. Deep Fusion’un aktifleştirilmediği iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max.

The post Google Pixel 4 ile çekilen fotoğraflar ortalığı karıştırdı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.