Google Pixel 4 kamera özellikleri oldukça iddialı!

Google Pixel 4 hakkında ortaya çıkan detaylara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Önümüzdeki y tanıtılması beklenen Pixel 4'ün arka tarafında, 12 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ve 16 Megapiksel çözünürlüğünde telefoto kamera yer...

Google Pixel 4 kamera özellikleri oldukça iddialı!
Google Pixel 4 hakkında ortaya çıkan detaylara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Önümüzdeki y tanıtılması beklenen Pixel 4'ün arka tarafında, 12 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ve 16 Megapiksel çözünürlüğünde telefoto kamera yer alması bekleniyor. Hareket Modu olarak adlandırılan kamera özelliğinin, Google'ın yeni amiral gemisinin spor müsabakalarında arka planı fotoğrafalr çekmeyi mümkün hale getireceği belirtiliyor. Buna ek olarak gece çekimleri konusunda Pixel 3'e kıyasla büyük bir yol kat edilmiş.

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL performans testinde!

Google Pixel 4 kamera özellikleri

Sızdırılan raporda dikkat çeken bir diğer nokta ise Google Pixel 4 ile yıldızların rahatça görüldüğü dönemlerde gökyüzünün net bir şekilde çekilebileceğinin belirtilmesi oldu. Bu kapsamda Google yeni amiral gemisi ile düşük ışık konusunda oldukça iddialı. Bunlarla da sınırlı değil. Çin'in sosyal medya platformu Weibo'da paylaşılan bir rapor, Pixel 4'ün 8x yakınlaştırma yapabileceğini belirtiyor. Bu optik yakınlaştırma ve Google'ın süper çözünürlük yakınlaştırma özelliklerinin birleşimi ile sağlanacak. Dün sızdırılan performans testlerinde cihazın 4 GB RAM'e sahip olduğu görülüyordu. Ancak, 6 GB RAM'e sahip olan model nihayet ortaya çıktı. Bu kapsamda Google'ın kullanıcılara iki farklı RAM seçeneği sunacağını görüyoruz.

The post Google Pixel 4 kamera özellikleri oldukça iddialı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.