Teknoloji Haberleri

Google Pixel 4 Londra metrosunda ortaya çıktı

Son zamanlarda yapılan sızıntılarla birlikte Google Pixel 4 hakkında pek çok şeyi öğrendik. Google’ın yeni nesil Pixel modeli, geçtiğimiz günlerde Londra metrosunda ortaya çıkmış gibi görünüyor. Ortaya çıkan fotoğraf Pixel 4 nasıl olacak? Sorusuna az da olsa bir yanıt veriyor.

Sony’den dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu iddiası

Google Pixel 4 Londra metrosunda ortaya çıktı

9to5Google tarafından ortaya çıkarılan görüntüler, bize yeni modelle ilgili herhangi bir yeni detay sunmuyor. Ancak daha önceden ortaya çıkan detayları doğrulaması ile birlikte, pek çok kişide de heyecan yaratmayı başarıyor. İkili kamera ile birlikte bir sensör ve bir flaşa sahip olan Pixel 4, muhtemelen Snapdragon 855 işlemciden gücünü alacak. Bu işlemciyi 6 GB RAM ile destekleyecek olan modelin, Ekim ayına kadar tanıtılması bekleniyor. Bu süreye kadar daha pek çok sızıntı ile karşılaşmamız oldukça muhtemel duruyor.

Xiaomi Mi A3 kutu içeriği ve özellikleri ortaya çıktı

Pixel 4 nasıl olacak?

Google, Pixel modellerinde büyük değişikliklere imza atacak. Pixel 4 modelinde 2019 iPhone modelleri ile benzer şekilde çoklu kameraya yer verecek olan Google’ın aynı zamanda yazılımsal tarafta büyük değişiklik yapacağı belirtiliyor.

The post Google Pixel 4 Londra metrosunda ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.