Google Pixel 4 renk seçenekleri ortaya çıktı

Google'ın uzun zamandır konuşulan akıllı telefonu Pixel 4 için ortaya çıkan bilgiler her geçen gün artıyor. Şimdi de Pixel 4 renk seçenekleri ortaya çıktı. İnternete düşen görseller doğruysa Pixel 4 oldukça farklı bir renk seçeneği ile bizleri...

Google Pixel 4 renk seçenekleri ortaya çıktı
Google'ın uzun zamandır konuşulan akıllı telefonu Pixel 4 için ortaya çıkan bilgiler her geçen gün artıyor. Şimdi de Pixel 4 renk seçenekleri ortaya çıktı. İnternete düşen görseller doğruysa Pixel 4 oldukça farklı bir renk seçeneği ile bizleri karşılayacak.

Google Pixel 4 kamera özellikleri oldukça iddialı!

Google Pixel 4 renk seçenekleri neler olacak?

Ortaya çıkan fotoğraflarda Pixel 4, üç farklı renk seçeneği ile bizleri karşılıyor. Beyaz, siyah ve turuncu olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkan Pixel 4, özellikle turuncu rengiyle dikkat çekmeyi başarıyor. Bu turuncu renk seçeneğinin, iPhone XR modelinin turuncu renk seçeneği ile benzerlik gösterdiğini de belirtmekte fayda var. pixel 4 renk seçenekleri Ayrıca fotoğraflar, renk seçeneklerinin yanı sıra Pixel 4 tasarımını da doğruluyor. Telefonun arka tarafının sol üstünde kare içerisine alınmış çift kamera ve LED flaş yer alıyor. Bu zamana kadar konuşulan Pixel 4 tasarımı, bu fotoğrafta da aynı şekilde gözüküyor. Google, her Pixel modelinde olduğu gibi bu sene de Pixel 4 ve Pixel 4 XL olmak üzere iki farklı model ile karşımıza çıkıcak. Bu modellerin Ekim ayında düzenlenecek bir etkinlik ile beraber tanıtılması bekleniyor.

The post Google Pixel 4 renk seçenekleri ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.