Google Pixel 4 resmi olarak duyuruldu!

Son günlerde sızıntılarla özellikleri ve tasarımı ortaya çıkan Google Pixel 4, sürprizlerle dolu bir şekilde ve Google'dan beklenmedik bir zamanda resmen açıklandı. Yeni bir Pixel 4 özelliği ortaya çıktı Google Pixel 4 resmi olarak duyuruldu...

Google Pixel 4 resmi olarak duyuruldu!
Son günlerde sızıntılarla özellikleri ve tasarımı ortaya çıkan Google Pixel 4, sürprizlerle dolu bir şekilde ve Google'dan beklenmedik bir zamanda resmen açıklandı.

Yeni bir Pixel 4 özelliği ortaya çıktı

Google Pixel 4

Google Pixel 4 resmi olarak duyuruldu

Google cihaz tanıtımlarında nadir rastlanan bir hamleyle yeni akıllı telefonu Pixel 4 tanıtımı gerçekleşmeden duyurusunu yaptı. Resmi hesaptan paylaşılan fotoğraflar şimdiye kadar gördüğümüz tasarımları doğruluyor. Cihaz arka tarafında Eylül ayında tanıtılacak iPhone XI modelinde olduğu gibi büyük bir kamera modülü taşıyor. iPhone XI sızıntılarında görünen modülde 3 kamera bulunurken Google Pixel 4 kamerasında 2 ana kamera yer alıyor. Yapay zeka ile harikalar yaratan önceki Pixel serileri düşünüldüğünde, Pixel 4 modelinin kamera performansı merak ediliyor. https://twitter.com/madebygoogle/status/1138876305158500353 Bağlantı özelliklerinde USB-C bağlantı noktasını kullanacağı belli olan cihaz gücünü Snapdragon 855 işlemciden alması bekleniyor. Bellek tarafında ise en az 6 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Kutudan güncel sürüm olan Android Q ile çıkacak akıllı telefon ne yazık ki 3.5 mm kulaklık girişine sahip olmayacak. Ses girişleri açısından kullanıcıları üzse de Google'ın Pixel 4 serisi stereo hoparlör ile gelebilir. Sızıntıların önünü kesmek için resmi tanıtımdan önce duyurulan Google Pixel 4, ne yazık ki önceki modelleri gibi Türkiye'de satışa sunulmayacak.

The post Google Pixel 4 resmi olarak duyuruldu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.