Google Pixel 4 tanıtım tarihi açıklandı

Google'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonlarının tanıtım tarihi nihayet duyuruldu. Google Pixel 4 tanıtım tarihi YouTube üzerinden resmiyet kazanırken bizde gelin hep beraber yeni Pixel serisi neler sunacak ona bir göz atalım. Google Pixel...

Google Pixel 4 tanıtım tarihi açıklandı
Google'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonlarının tanıtım tarihi nihayet duyuruldu. Google Pixel 4 tanıtım tarihi YouTube üzerinden resmiyet kazanırken bizde gelin hep beraber yeni Pixel serisi neler sunacak ona bir göz atalım.

Google Pixel 4 XL tanıtılmadan incelemesi çıktı

Google Pixel 4 tanıtım tarihi duyuruldu

Google'ın bir süredir üzerinde çalışmalarını yürüttüğü yeni nesil akıllı telefonlarının tanıtım tarihi nihayet açıklandı. YouTube üzerinde "Made by Google 2019" yayına geri sayımı başlatan Google ayrıca basın davetiyelerini de göndermeye başladı. 15 Ekim 2019 tarihinde TSİ 17:00'de düzenlenecek olan etkinlik ile resmiyet kazanacak olan Pixel 4 ve Pixel 4 XL modelleri üzerindeki sır perdesi de böyle kalkmış olacak. Bunların yanı sıra yeni Google Home, ikinci nesil Pixelbook Chromebook gibi ürünlerinde tanıtılması beklenen etkinliğin elbette en çok merak edilenleri yeni Pixel serisi.

Pixel 4 özellikleri nasıl olacak?

Hakkındaki neredeyse tüm detayların sızdırıldığı Pixel 4 modelleri Snapdragon 855 işlemci ile gelecek. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama kapasitesi sunacak olan modeller, 12 Megapiksellik ana kameraya, 16 Megapiksellik telefoto lense ve spektral sensöre ev sahipliği yapacaklar. 5.6 inç büyüklüğündeki 2280 x 1080 piksel çözünürlüklü AMOLED ekranla gelen Pixel 4'ün yanı sıraPixel 4 XL modelindeyse 6.2 inç büyüklüğünde 2960 x 1440 piksel çözünürlüklü AMOLED ekran yer alacak. Ayrıca her iki ekranda 90 Hz yenileme hızına sahip olacak. 3 boyutlu yüz tanıma teknolojisine ev sahipliği yapacak olan Pixel 4 serisi, 2800 mAh ve 3700 mAh bataryadan gücünü alacak. Android 10 ile çalışacak olan modeller bakalım bize ne gibi sürprizler yapacak?

The post Google Pixel 4 tanıtım tarihi açıklandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.