Google Pixel 4 tasarımı ortaya çıktı! Çift arka kamera!

Google Pixel markalaşmasına en büyük katkıyı sağlayan faktörlerden birisi de, tek arka kamera oldu. Beş arka kameralı telefonlar satışa sunulurken, Google amiral gemi modellerinde tek kamera ile rakiplerine meydan okumayı başarıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz Ekim ayında tanıtımı gerçekleştirilen Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri donanım ve yazılım konusunda oldukça başarılı. Ancak, söz konusu tasarım olduğunda aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil. Google Pixel 3 XL kutusundan çıkıyor! Google Pixel 4 tasarımı ortaya çıktı! Pixel 3 XL’ın ekranında yer alan çentiğin ve alt çerçevenin oldukça büyük olması kullanıcılar tarafından oldukça eleştirildi. Pixel 3 ise boyutlarına kıyasla çentik ve çerçevenin daha makul olması sayesinde eleştirilerin odağından kurtuldu. Pixel 3 serisinde yaşanan mikrofon sorunu çözüm beklerken, Pixel 4 serisi için heyecan verici bir görsel ortaya çıktı. Zira, Google Pixel 4’e ait olduğu iddia edilen tasarımda cihazın arka tarafında çift arka kamera yer alırken, ön tarafta ise Galaxy S10 Plus ile benzer şekilde ekrana gömülü çift kamera bulunuyor. Günümüz trendlerine uyum sağlanan tasarım sayesinde Pixel 4 ve Pixel 4 XL modelleri şimdiden heyecan uyandırmaya başladı. Tek arka kamera ile büyük başarı elde eden Google çift kamera ile rakiplerine zor günler yaşatabilir. Telefonun arka tarafında parmak izi okuyucunun yer almaması iki ihtimali akıllara getiriyor. Ekrandan parmak izi okuma teknolojisine geçiş veya düşük bir ihtimal olsa da parmak izi okuyucunun güç tuşuna entegre edilmesi. Tabi şu anda bu çizimlerin Pixel 4 tasarımı olduğunu kanıtlayan en ufak bir detay bile bulunmuyor. Bu nedenle oldukça şık görünen bu tasarımın Google Pixel 4'te karşımıza çıkacağını kesin olarak söyleyebilmemiz için henüz erken. The post Google Pixel 4 tasarımı ortaya çıktı! Çift arka kamera! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Google Pixel 4 tasarımı ortaya çıktı! Çift arka kamera!
Google Pixel markalaşmasına en büyük katkıyı sağlayan faktörlerden birisi de, tek arka kamera oldu. Beş arka kameralı telefonlar satışa sunulurken, Google amiral gemi modellerinde tek kamera ile rakiplerine meydan okumayı başarıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz Ekim ayında tanıtımı gerçekleştirilen Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri donanım ve yazılım konusunda oldukça başarılı. Ancak, söz konusu tasarım olduğunda aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil.

Google Pixel 3 XL kutusundan çıkıyor!

Google Pixel 4 tasarımı ortaya çıktı!

Pixel 3 XL’ın ekranında yer alan çentiğin ve alt çerçevenin oldukça büyük olması kullanıcılar tarafından oldukça eleştirildi. Pixel 3 ise boyutlarına kıyasla çentik ve çerçevenin daha makul olması sayesinde eleştirilerin odağından kurtuldu. Pixel 3 serisinde yaşanan mikrofon sorunu çözüm beklerken, Pixel 4 serisi için heyecan verici bir görsel ortaya çıktı. Zira, Google Pixel 4’e ait olduğu iddia edilen tasarımda cihazın arka tarafında çift arka kamera yer alırken, ön tarafta ise Galaxy S10 Plus ile benzer şekilde ekrana gömülü çift kamera bulunuyor. Günümüz trendlerine uyum sağlanan tasarım sayesinde Pixel 4 ve Pixel 4 XL modelleri şimdiden heyecan uyandırmaya başladı. Tek arka kamera ile büyük başarı elde eden Google çift kamera ile rakiplerine zor günler yaşatabilir. Telefonun arka tarafında parmak izi okuyucunun yer almaması iki ihtimali akıllara getiriyor. Ekrandan parmak izi okuma teknolojisine geçiş veya düşük bir ihtimal olsa da parmak izi okuyucunun güç tuşuna entegre edilmesi. Tabi şu anda bu çizimlerin Pixel 4 tasarımı olduğunu kanıtlayan en ufak bir detay bile bulunmuyor. Bu nedenle oldukça şık görünen bu tasarımın Google Pixel 4'te karşımıza çıkacağını kesin olarak söyleyebilmemiz için henüz erken.

The post Google Pixel 4 tasarımı ortaya çıktı! Çift arka kamera! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.