Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL performans testinde!

IFA 2019'da birçok yeni telefonun duyurusu gerçekleştirilirken Google, Huawei ve Apple kendi tanıtım etkinliklerine odaklanmış durumda. Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL yakın zamanda tanıtılması beklenen telefonlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz...

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL performans testinde!
IFA 2019'da birçok yeni telefonun duyurusu gerçekleştirilirken Google, Huawei ve Apple kendi tanıtım etkinliklerine odaklanmış durumda. Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL yakın zamanda tanıtılması beklenen telefonlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz saatlerde canlı görüntülerini sizlerle paylaşarak tasarımını gözler önüne serdiğimiz Google Pixel 4 performans testi ile karşımıza çıktı. Standart modelin yanı sıra XL modeli de Geekbench performans testinde boy gösterdi.

Pixel 4 canlı görüntülendi! Ekran için müjde!

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL performans testi

Beklendiği gibi Android 10 ile kutudan çıkacak olan telefon, Snapdragon 855 işlemciden güç alıyor. Bazı kaynaklar Google'ın Snapdragon 855 Plus ile bir sürpriz yapabileceğini iddia etmiş olsa da, maalesef bu gerçeğe dönüştü. Şaşkınlık veren detay ise RAM kapasitesi. Zira, Geekbench sonuçlarına göre Pixel 4 modellerinde 4 GB RAM yer alıyor. Beklentiler her iki cihazın minimum 6 GB RAM ile birlikte geleceği yönündeydi. Bu kapsamda Google'ın iki farklı RAM seçeneği sunma ihtimali oldukça güçlendirken, bir diğer düşünce çok düşük bir ihtimal olsa da, Geekbench'in RAM kapasitesini yanlış okuduğu yönünde. Standart modelin 5.7 inç, XL modelinin ise 6.3 inç büyüklüğünde OLED ekrana ev sahipliği yapması bekleniyor. Bu ekranların 90 Hz yenileme hızı sunacağı, Android 10 işletim sisteminin kaynak kodları sayesinde doğrulandı.

The post Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL performans testinde! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.