Google Stadia abonelik sistemi genişliyor

Google Stadia abonelik sistemi için yeni gelişmeler ortaya çıktı. Stadia yayın hizmeti başkanı Phil Harrison, Stadia ile ilgili önemli bilgiler açıkladı. Yönetici, oyun yayıncılarının kendi oyun aboneliklerini sunmalarına izin verileceğini...

Google Stadia abonelik sistemi genişliyor
Google Stadia abonelik sistemi için yeni gelişmeler ortaya çıktı. Stadia yayın hizmeti başkanı Phil Harrison, Stadia ile ilgili önemli bilgiler açıkladı. Yönetici, oyun yayıncılarının kendi oyun aboneliklerini sunmalarına izin verileceğini söyledi.

Google Stadia fiyatı ve ilk oyunlar açıklandı!

https://www.youtube.com/watch?v=9Z2dXwsRUA4

Google Stadia yayıncıları kendi aboneliklerini oluşturabilecek

Harrison, hangi yayıncıların Stadia üzerinden bir abonelik sunabileceği hakkında bir açıklama yapmadı. Ancak geniş kitlelerin takip ettiği yayıncıların, bu abonelik sistemini kullanabileceğini sözlerine ekledi. Kullanıcıların oyunlarını Xbox One ve yakında PlayStation 4'te bir aylığına tek bir ücret karşılığında indirmelerini sağlayan bir abonelik hizmeti olan EA Access özellikleri de sunuluyor. EA, hangi oyunları sunacağını açıklamamasına rağmen Stadia üzerinden oyunlar sunacağını onayladı.

Yayıncıya özel oyun aboneliklerinin eklenmesi, insanlara Stadia için ödeme yapma konusunda daha fazla seçenek sunacak. Ancak bu, oyun akış hizmeti için fiyatlandırmayı olduğundan daha karmaşık hale getirme riski taşıyor.

Birçok kişi, hizmetin tek bir aylık ücret karşılığında sınırsız oyun sunan “Netflix oyunları” olacağını öngörürken, Google bunun yerine kullanıcıların ücretsiz olarak bir aylık abonelik dışında, çoğu oyun için tek tek ödeme yapacakları bir planın üzerinde duruyor. Google Stadia abonelik alımlarının seneye kullanıcılara açılması bekleniyor.

The post Google Stadia abonelik sistemi genişliyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.