Google Wifi Router 2 gündeme geldi

Çıktığı 2017 yılında kullanıcı dostu olması ve fiyat performans ürünü olması sayesinde birçok insanın beğenisini kazanan Google Wifi Router, yeni bir versiyon ile gündeme geldi. Nvidia’dan kullanıcılara acil güncelleme çağrısı Chrome Unboxed...

Google Wifi Router 2 gündeme geldi
Çıktığı 2017 yılında kullanıcı dostu olması ve fiyat performans ürünü olması sayesinde birçok insanın beğenisini kazanan Google Wifi Router, yeni bir versiyon ile gündeme geldi.

Nvidia’dan kullanıcılara acil güncelleme çağrısı

Chrome Unboxed sitesine göre bu yıldan sonra çıkacak ve Wifi 6 teknolojisini destekleyecek bir Google Wifi geliyor. google-wifi-router-2-gundeme-geldi-1

Google Wifi Router 2 akıllı bir hoparlör içinde olabilir

Mistral kod adıyla ortaya çıkan yeni nesil Google Wifi, ana işlemci olarak Qualcomm QCS400'ü kullanacak. Bir wifi yönlendiricisinde kullanılması alışılagelmiş olan QCS400, akıllı hoparlör teknolojilerinde kullanılıyor. Wifi 6 desteklemesi beklenen cihazın hem daha iyi bir dağıtım yapan hem de daha yüksek bant genişliğine ulaşabilen bir ürün olmasının yanında ses çalma ve ses girişi özelliklerine de sahip olacak.

Jeff Bezos, Amazon hissesi satmaya doymuyor

Şimdilik hakkında söylentiler bulunan Google Wifi 2’nin daha önce üretilen Google akıllı hoparlörlerden birine entegre edilme ihtimali de bulunuyor. google-wifi-router-2-gundeme-geldi-2 Wifi ürünleri için genellikle Storm ve Gale gibi rüzgar isimleri kullanan Google’ın bu ağ sistemi için Made By Google ismini kullanacağı düşünülüyor.

Facebook, 51. Bölge hakkında karar verdi

Chrome Unboxed, üretim doğrulama testinin yapılmaya başlandığını farketti. Çok yakında Google Wifi ile ilgili Google tarafında yeni gelişmeler yaşanması bekleniyor.

The post Google Wifi Router 2 gündeme geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.