Google'dan kullanıcılara Gece Modu müjdesi!

Google Pixel 3a serisinin öne çıkarılan özelliklerinin başında Night Sight geliyor. Google geliştirdiği bu gece modu sayesinde kameranın başta iPhone X olmak üzere birçok telefondan çok daha iyi bir performans sergilediğini belirtiyor. Bugüne...

Google'dan kullanıcılara Gece Modu müjdesi!
Google Pixel 3a serisinin öne çıkarılan özelliklerinin başında Night Sight geliyor. Google geliştirdiği bu gece modu sayesinde kameranın başta iPhone X olmak üzere birçok telefondan çok daha iyi bir performans sergilediğini belirtiyor. Bugüne kadar Pixel serisinde tek arka kamera ile rakiplerine meydan okuyan Google ( Pixel 4 ile tek kamera bitecek ) bunu yazılımsal optimizasyonlara borçlu. Bu nedenle birçok farklı telefon kullanıcı cihazına Google Kamera uygulamasını kuruyor. Geliştiricilerde çeşitli modellere uygun hale getiriyor.

Google Pixel 3a XL inceleme

Night Sight, Google Kamera'da ana ekrana geliyor!

Kamera uygulamasında Night Sight ana ekranda yer almıyor. Bu nedenle diğer bölümünden bu moda geçiş yapmak gerekiyor. Bu gece modunun başarısından oldukça memnun kalan Google daha aktif olarak kullanılmasını istiyor. Bu kapsamda Google Kamera uygulamasının ana modları arasına Night Sight ekleniyor. Yani kullanıcıların kamera uygulamasında sağa veya sola doğru kaydırarak geçiş yaptıkları modlar arasında yer alıyor. Panorama ise diğer modlar bölümüne eklendi. Zira, Google artık panorama modunun neredeyse hiç kullanılmadığını belirtiyor. Android Q Beta sürümünde tespit edilen bu değişikliğin, önümüzdeki ay yayınlanması beklenen final sürümünde standart hale geleceği düşünülüyor.

The post Google'dan kullanıcılara Gece Modu müjdesi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.