Google'dan yeni sosyal medya uygulaması geliyor

Google'ın bünyesinde yer alan şirketlerden biri olan Area 120, yerel etkinlikleri organize etmeyi amaçlayan bir sosyal medya platformu üzerinde çalışıyor. Shoelace adındaki bu uygulama, etkinlik oluşturup organize etmenizin yanı sıra birçok...

Google'dan yeni sosyal medya uygulaması geliyor
Google'ın bünyesinde yer alan şirketlerden biri olan Area 120, yerel etkinlikleri organize etmeyi amaçlayan bir sosyal medya platformu üzerinde çalışıyor. Shoelace adındaki bu uygulama, etkinlik oluşturup organize etmenizin yanı sıra birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Peki, Google Shoelace uygulaması ile neler sunacak?

Steve Wozniak'tan Facebook'u silin çağrısı

Google Shoelace ile neler sunacak?

Etkinlik severleri bir araya getirmeyi amaçlayan uygulamada ilgi alanlarınıza göre sıralanan ya da bildiğiniz etkinlikleri kolay bir şekilde takip edebileceksiniz. Aslında bu uygulama için Facebook Etkinlikler rakibi diyebiliriz. Kullanıcıların arkadaşlarıyla ya da diğer insanlar ile birlikte etkinlik keyfi yaşamaları sağlanacak. Ortaya çıkan uygulama görüntülerinde tasarımın oldukça sade olduğu görülüyor. Harita alanın oldukça büyük görüldüğü uygulamada, etkinlikleri haritalar üzerinden de kolay bir şekilde takip etmenize olanak sunulacak. Etkinliklere olan ilgi  her geçen gün çoğalıyor. Ve insanlar, etkinliklere kolayca ulaşabileceği bir uygulama arayışındalar. Google internet gücünü arkasına alarak bu uygulamayı oldukça iyi yerlere getirebilir. Bu uygulama hakkında, ilerleyen günlerde, daha fazla bilginin ortaya çıkmasını bekliyoruz.

The post Google'dan yeni sosyal medya uygulaması geliyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.