GoPro Hero 8 ve Max 360 ortaya çıktı!

Her geçen gün yeni bir telefon tanıtılırken, kamera dünyası da oldukça hareketli hale gelmeye başladı. Aksiyon kamera denilince ilk akla gelen marka olan GoPro Hero 8 ve Max 360 modellerini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Her iki...

GoPro Hero 8 ve Max 360 ortaya çıktı!
Her geçen gün yeni bir telefon tanıtılırken, kamera dünyası da oldukça hareketli hale gelmeye başladı. Aksiyon kamera denilince ilk akla gelen marka olan GoPro Hero 8 ve Max 360 modellerini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Her iki cihazın tasarımı ortaya çıkarken, bazı detaylar ortaya çıktı. GoPro Hero 8 ile başlamak gerekirse, tasarımsal açıdan büyük bir fark sunmayan aksiyon kamerası gelişmiş özellikleri ve aksesuar desteği ile ön plana çıkacak.

GoPro katili ofise geldi! DJI Osmo Action kutu açılışı

GoPro Hero 8 özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı!

Hero 8'in maksimum kare / saniye hızını iki katına çıkaracağı ve böylece 4K çözünürlükte 60 fps, HD çözünürlükte ise 480 fps video çekimi yapılabileceği belirtiliyor. İddialara göre cihaz önümüzdeki ayın başında resmiyet kazanacak. Daha önceki modellerde benzer özellikleri kullanıcılara sunan GoPro bu kez çok ciddi bir rakip ile karşı karşıya kaldı. DJI Osmo Action yapılan testlerde, görüntü kalitesi ve genel stabilizasyon açısından Hero 7'ye kıyasla bir tık daha üstün. Yıllardır aksiyon kamerası sektörüne hükmeden GoPro yenilgiyi tekrar bir zafer ile taçlandırmak istiyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi aksesuar desteği ile ön plana çıkması beklenilen Hero 8'de harici ekran ve LED fener gibi aksesuarlar kullanılabilecek. GoPro'nun kameralarının sağlam tasarıma sahip olması genellikle ses kalitesi gibi bazı alanlardan ödün verilmesine neden oluyor. Harici mikrofon gibi aksesuarlar ile bu açık kapatılıyor. Tüm bunların yanı sıra GoPro Hero 8'in şirketin yeni işlemcisi GP2'den güç alabileceği belirtiliyor. Hali hazırda kullanılan GP1 işlemcisi, GoPro Hero 6 ile piyasaya sürülmüştü.

GoPro Max tasarımı ortaya çıktı!

Şirketin yakında tanıtımını gerçekleştireceği bir diğer kamera ise GoPro Max. 2017 yılında piyasaya sürülen GoPro Fusion 360'ın devam modeli olan cihazın özelliklerinin nasıl olacağı şu anda bilinmezliğini koruyor. GoPro Max tasarımı ortaya çıktı!

The post GoPro Hero 8 ve Max 360 ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.