GoT hayranlarına müjde! Yeni dizi geliyor

En iyi diziler arasında gösterilen Game of Thrones geçtiğimiz aylarda final yaparak ekranlara veda etti. Finali hayranlarını ikiye bölen dizinin ardından şimdi yeni dizi haberleri çıkmaya başladı. Çıkan haberlere göre, GoT dizisinin yayınlandığı...

GoT hayranlarına müjde! Yeni dizi geliyor
En iyi diziler arasında gösterilen Game of Thrones geçtiğimiz aylarda final yaparak ekranlara veda etti. Finali hayranlarını ikiye bölen dizinin ardından şimdi yeni dizi haberleri çıkmaya başladı. Çıkan haberlere göre, GoT dizisinin yayınlandığı HBO kanalı bu kez seyircileri Game of Thrones öncesi döneme götürecek. Yeni dizi Game of Thrones dizisindeki Targaryen ailesine odaklanacak.

O kadar da kötü değilmiş

Yeni dizi Game of Thrones öncesi döneme götürecek

ABD basınında çıkan haberlere göre, HBO şu sıralar dizinin 300 yıl öncesini anlatan ve temelde Targaryen ailesini konu alan bir dizi üzerinde çalışıyor. BBC Türkiye'de detaylandırılan bilgilere göre, Targaryen ailesinin ortaya çıktığı ve güçten düştüğü dönemi anlatan dizi, George R.R. Martin tarafından kaleme alınan Fire & Blood kitabından uyarlanacak. Yeni dizinin senaryosu George R.R. Martin ile birlikte Ryan Condal tarafından yazılacak. Şimdilik HBO konu ile ilgili bir açıklama yapmadı. Bu arada, HBO daha önceki açıklamalarında diziden uyarlama beş spinoff dizi üzerinde çalıştığı duyurmuştu. Bu projelerden birinin GoT'tan binlerce yıl önce geçeceğini söylenmişti. Ayrıca bu diziyle ilgili Martin, Beyaz Gezenler'in ortaya çıkışına odaklanacağını belirtmişti. Finali ile eleştirili oklarının hedefi olan dizinin 32 Emmy adaylığı aldığının da altını çizelim.

The post GoT hayranlarına müjde! Yeni dizi geliyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.