GTA 6 görüntüleri sızdırıldı iddiası ortaya atıldı

Uzun süredir beklenen GTA serisinin en son oyunu GTA 6 hakkında yeni sızıntılar gündeme geldi. Rockstar Games'in sır gibi sakladığı oyun ile ilgili yeni görüntülerin ortaya çıktığı iddia ediliyor. Reddit'ten paylaşılan fotoğrafların GTA 6'ya...

GTA 6 görüntüleri sızdırıldı iddiası ortaya atıldı
Uzun süredir beklenen GTA serisinin en son oyunu GTA 6 hakkında yeni sızıntılar gündeme geldi. Rockstar Games'in sır gibi sakladığı oyun ile ilgili yeni görüntülerin ortaya çıktığı iddia ediliyor. Reddit'ten paylaşılan fotoğrafların GTA 6'ya ait olduğu iddiası, oyun severleri heyecanlandırmaya yetti. GTA 6 görüntüleri ortaya çıktı iddiası doğru mu?

GTA 6’ya giden yol: Tek bir ilham ile ikon olmak

https://twitter.com/SuperVault/status/1172204534048940039?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1172204534048940039&ref_url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2F2019%2F09%2F12%2Fgta-6-grand-theft-auto-vi-ps5-xbox-scarlett-screenshots%2F

GTA 6 görüntüleri sızdırıldı mı?

GTA 6 görüntüleri olduğu iddia edilen fotoğraflar bir Reddet kullanıcısı tarafından sızdırıldı.  Yukarıdaki üç farklı görselde oyunun içinden bir karakter, bir otomobil ve piste inen bir uçak görülüyor. Bu görüntülerin gerçek olup olmadığını bilmiyoruz ancak bu iddayı paylaşan kişinin kısa süre içinde hem paylaşımı silindi hem de hesabı. Bu ise ortaya attığı iddiayı daha da kuvvenlendirdi.

GTA 6 ne zaman çıkıyor?

Görsellere bakıldığında kamera açıları, haritaların konumları ve görüntülerin eski oyunlardan öğeler içeriyor olması sızıntının sahte olmasını güçlendiriyor olsa da yine de ümit etmekte yarar var. Bu yılın başlarında ortaya atılan iddialar ile oyunun 2019 ile 2022 tarihleri aralığında çıkacağı söylenmişti. Beklentilerin de o yönde geliştiğini söylesek yanılmayız. İddialar var fakat bu iddiaları destekleyecek resmi bir açıklama henüz bulunmuyor. Aslında şirketin Red Dead Redemption 2'nin çıkmasının ardından GTA 6'yı onaylaması ve bu tarihten sonra 22 ay içinde oyunu çıkarması bekleniyordu.  Bu da Ağustos 2019 tarihine denk geliyordu ancak onay alınmadı ve yayınlanma tarihi de  sonraki yıllara kaldı gibi duruyor. Şirketten resmi bir açıklama gelmeden bu tip sızıntı ve iddialara daha çok maruz kalacağız diyebiliriz.

The post GTA 6 görüntüleri sızdırıldı iddiası ortaya atıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.