Teknoloji Haberleri

Haftanın En İyi iOS Uygulamaları – 9 Mart

iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan farklı kategorilerdeki eğlenceli ve işlevsel uygulamalar ile karşınızdayız. İşte, Haftanın En İyi iOS Uygulamaları!

Birbirinden kullanışlı Android Uygulamaları #4

Haftanın En İyi iOS Uygulamaları – 9 Mart

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz. Birçok farklı uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden önce sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve güncelleme sıklığı gibi çeşitli kriterler gözetilerek özenle seçildiğini belirtmekte yarar var. Not: Haftanın En İyi iOS Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.

Wi-Fi Status 

Adından da anlayabileceğiniz üzere Wi-Fi Status uygulaması ile beraber, Wi-Fi bağlantınızı anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Bahsi geçen, Wi-Fi Status uygulamasını hemen aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

:: Wi-Fi Status uygulamasını indirmek için tıklayın!

Haftanın En İyi iOS Uygulamaları

Screen Recorder 

Screen Recorder uygulaması sayesinde iOS cihazının ekranını rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Bunun haricinde söz konusu uygulama ile, iOS cihazınız üzerinde YouTube, Facebook ve Twitch gibi platformalardan canlı olarak yayınlarda yapabilirsiniz

:: Screen Recorder uygulamasını indirmek için tıklayın!

Fonts

App Store üzerinde yer alan yeni uygulamalardan biri olan Fonts sayesinde sizde, iOS cihazınızdan birbirinden değişik fontlarla yazı yazabilirsiniz. Bununla beraber söz konusu yazı fontlarını Instagram, WhatsApp, Snapchat gibi sosyal medya platformları üzerinden de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

:: Fonts uygulamasını indirmek için tıklayın!

Live Wallpapers

Adından da anlayabileceğiniz üzere söz konusu Live Wallpapers uygulaması, bir duvar kağıdı uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. App Store üzerinde yeni olan uygulamalardan biri olan Live Wallpapers ile, birbirinden güzel canlı duvar kağıtları ile cihazınıza başbaşka bir hava katalabilirsiniz. Bu uygulamayı, hemen aşağıda yer alan linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

:: Live Wallpapers uygulamasını indirmek için tıklayın!

Write for Instagram

App Store üzerinde yer alan yeni uygulamalardan biri olan Write for Instagram uygulaması sayesinde Instagram biyografinizi rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

:: Write for Instagram uygulamasını indirmek için tıklayın!

The post Haftanın En İyi iOS Uygulamaları – 9 Mart appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.