Teknoloji Haberleri

Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw’dan ilk fragman!

Hızlı ve Öfkeli’nin spin-off filmi olarak çıkacak olan baş rollerinde Dwayne Johnson‘ın ve Jason Statham‘ın yer aldığı Hobbs and Shaw‘dan ilk fragman geldi. İşte, merak edilen Hobbs and Shaw fragmanı!

Hızlı ve Öfkeli 9 için beklenen haber geldi!

Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw’dan ilk fragman!

Tüm dünya genelinde beş milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde eden, ve uzun soluklu aksiyon serisi Hızlı ve Öfkeli’nin merakla beklenen spin-off filmi olan Fast and Furios Present: Hobbs and Shaw‘ın ilk fragmanı sonunda yayınlandı. Efsanevi serinin sevilen ikilisi olan Deckard Shaw ve Luke Hobbs‘u bir araya getiren spin-off filmin yayınlanan fragmanından görebileceğiniz üzere, yeni filmde bizleri birbirinden harika sahneler bekliyor. Lafı daha fazla uzatmadan, sizleri Hobbs and Shaw fragmanı ile baş başa bırakıyoruz. https://youtu.be/5Lxu75r3-kI

Filmin Konusu

Adından da anlayacağınız üzere söz konusu film, Deckard Shaw ve Luke Hobbs karakterlerine odaklanıyor. Serinin sevilen ikilisinin haricinde yeni filmde Idris Elba, Vanessa Kirby, Roman Reigns ve Eiza Gonzalez gibi tanıdık isimlerde yer alıyor. 2 Ağustos 2019’da vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli‘nin spin-off filminin yönetmenliğini ise Deadpool 2‘den aşina olduğumuz David Leitch yapacak.

Organize İşler Sazan Sarmalı vizyona giriyor!

Hızlı ve Öfkeli 9 çekimleri başladı mı?

Daha önceden paylaşmış olduğumuz haber ile birlikte,  merakla beklenen serinin dokuzuncu filminin çekimlerine 20 Nisan 2019 tarihinde başlanılacağını siz değerli okurlarımıza aktarmıştık. Fakat, geçtiğimiz günlerde Vin Diesel Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu duyuru ile tabiri caizse bombayı patlatmıştı. Deisel, yapmış olduğu açıklama ile birlikte serinin dokuzuncu filminin çekimlerinin Şubat ayında Londra‘da başlayacağını müjdelemişti.

The post Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw’dan ilk fragman! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.