Teknoloji Haberleri

Holografik ekranlı Red Hydrogen One dayanıklılık testinde!

Dünyanın ilk Holografik ekranlı akıllı telefonu olarak lanse edilen RED Hydrogen One dayanıklılık testi ile karşımızda. Bakalım gösterişli bir tasarıma sahip olan RED Hydrogen One ne kadar dayanıklı?

RED Hydrogen One parçalarına ayrıldı!

RED Hydrogen One dayanıklılık testi yayınlandı!

Son zamanların en çok merak edilen modellerinden birisi olan RED Hydrogen One nihayet satışa çıkıyor. Son derece yüksek bir fiyata sahip olan akıllı telefon, dayanıklılık testi denilince adeta bir kriter haline gelen JerryRigEverything kanalının konuğu oldu. Holografik ekrandan bahsedilen videoda, 2011 yılında tanıtılan HTC Evo 3D ile de kısa bir kıyas yapılıyor. Ardından her zaman olduğu gibi ekran çizilme testiyle başlayan dayanıklılık testi, telefonun maket bıçağına karşı gösterdiği mukavemetle devam ediyor. https://www.youtube.com/watch?v=qqhl3WDWiIk 5.7 inç büyüklüğünde 1440×2560 piksel çözünürlüklü 3D LTPS IPS LCD bir ekrana sahip olan akıllı telefon, gücünü Snapdragon 835 işlemcisinden alıyor. 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolamaya sahip olan modelde 12.3 Megapiksel çözünürlüğünde çift arka kamera, 8.3 Megapiksel çözünürlüğünde de çift ön kamera mevcut. Android 8.1 Oreo sürümüyle çalışan holografik ekranlı telefon 164.9 x 85.7 x 10 mm boyutlarında ve 263 gram ağırlığında.

The post Holografik ekranlı Red Hydrogen One dayanıklılık testinde! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.