Teknoloji Haberleri

Honor 20 Pro oyun performansı konusunda nasıl?

HiSilicon Kirin 980 işlemcisi, GPU Turbo 3.0 bazlı Magic UI 2.1 kullanıcı arayüzü ve uygulama asistanı ile yüksek satış rakamlarına ulaşmak isteyen Honor 20 Pro, mobil oyunlar ile vakit geçirmeyi sevenlerin istediği yüksek hıza ve yüksek performansa sahip mi?

Honor 20 Pro bekleyenleri sevindiren haber!

Honor 20 Pro oyun performansı adına memnuniyet veriyor

Ülkemizde resmi olarak hizmet veren Honor markasının yeni modeli, oyun oynatma konusunda oldukça yetenekli bir telefon. Kendi mobil cihazı ile eğlenceli vakitler geçirmek isteyenlerin bu isteğini yerine getirme kapasitesine sahip olan Kirin 980, GPU Turbo 3.0 ile birlikte güç tüketimini yüzde 10’a kadar azaltıyor. Güç tüketiminin azaltılması, sürekli ve tutarlı bir oyun deneyimi anlamına geliyor. Yapılan testlerde denenen oyunların listesi yayımlandı. Açıklanan rapora göre; Fortnite, PUBG ve NBA 2K19 gibi en üst seviye yapımların bulunduğu denemeler, oldukça başarılı geçmiş. Bu bağlamda Honor 20 Pro, oyuna bağlı olarak 30 FPS ila 60 FPS arasında, sabit ve tutarlı bir şekilde, bir oynanış sunmuş. Denemelerde oynanan oyunlar şu şekilde: — Fortnite — Knives Out — Battle Bay — Crazy Taxi — Real Racing 3 — Into the Dead 2 — NBA 2K19 — Dragon Nest M — Duel Links — PES2019 — DRAGON BALL LEGENDS — FIFA Mobile — Free Fire — Minecraft — Helix Plants vs. Zombie Heroes — Subway Surfers — Brawl Stars — Speed Drifters https://www.youtube.com/watch?v=5mknjMvi2pM Ana vatanı Çin’in gururu olan model, Fortnite’da 60 FPS ile sevenlerini mutlu etmeyi başarıyor. Birçok oyunda en üst performans ile çalışan telefon, mükemmel bir oyun akışı ile birlikte Fortnite yapımında nadir kostümlerden biri olan “Fortnite Wonder” kostümünü de kullanıcılarına hediye ediyor. Aşağıda, bazı oyunların GameBench skorları yer alıyor:

Honor 20 Pro PUBG Mobile ile de oldukça uyumlu

PUBG Mobile ve Real Racing 3 gibi fazla güç isteyen projelerde bile iyi bir performans sunan Honor 20 Pro, yarış oyununda gösterdiği tam FPS performansı ile takdirleri topladı. Buna ek olarak, yeni uygulama asistanı ile birlikte, bir oyunun ivmesi (hızı) artırılabiliyor. Bu artırma, daha iyi performans ve daha yumuşak bir oyun keyfi sunuyor. Bu, çoğu oyunda çalışır ve kendisini otomatik olarak etkinleştirmenizi sağlar. Son olarak, oynanış ve hız konusunda üstün bir performans bekliyorsanız Honor 20 Pro, yapılan testlere göre, bu mevzuda gayet başarılı.  

The post Honor 20 Pro oyun performansı konusunda nasıl? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.