Teknoloji Haberleri

Honor 20 satışları milyon barajını aştı

Honor 20 ailesi bundan yaklaşık bir ay önce, Çin ve ABD arasındaki ticari savaşın tam ortasında tanıtıldı. Londra’da tanıtılan yeni aile şimdilik yalnızca anavatanı Çin’de satılıyor. Aile diğer pazarlar için de yola çıkmaya hazırlanırken, Honor 20 satışları ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı.

Honor 20 özellikleri ve fiyatı

Honor 20 satışları milyon barajını aştı

Honor 20 satışları şimdilik yalnızca Çin’de gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 14 gün önce Çin pazarında satışa çıkan akıllı telefonun, 14 günlük sürede 1 milyonluk satış adedine ulaştığı açıklandı. Honor, bu satış başarısını Honor 20 Pro’nun duyuru haberiyle birlikte tüketicilerle paylaştı. Honor 20 Pro da Çin’de satışa çıkmaya hazırlanıyor. 8 GB RAM ile birlikte gelen Honor 20 Pro’nun 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı alternatifi bulunuyor. 128 GB’lik versiyon 460 dolardan, 256 GB’lik versiyon ise 505 dolardan alıcı bulacak.

Honor 20 Pro ön inceleme

Huawei, Honor 20 modelini Birleşik Krallık için de satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Şimdilik ülkede ön siparişte olan telefonun ön siparişi, 399 pound’dan veriliyor. 20 Haziran günü verilen ön siparişlerde tüketicilere Honor Watch Magic de hediye ediliyor.

The post Honor 20 satışları milyon barajını aştı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.