Honor 20S, 10 farklı güzellik modu ile geliyor

Amerika Birleşik Devletleri ile süren ticaret savaşına rağmen çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Huawei, Honor 20'yi bu yılın mayıs ayında tanıtmaya başlamıştı. Çinli ekibin sıradaki hedefi, Honor 20S modelini piyasaya sürmek. Honor...

Honor 20S, 10 farklı güzellik modu ile geliyor
Amerika Birleşik Devletleri ile süren ticaret savaşına rağmen çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Huawei, Honor 20'yi bu yılın mayıs ayında tanıtmaya başlamıştı. Çinli ekibin sıradaki hedefi, Honor 20S modelini piyasaya sürmek.

Honor 20S tanıtım tarihi resmen açıklandı

Honor 20S kamera özellikleri video modları ile nasıl çalışacak?

Honor 20 ve Honor 20 Pro cihazları ile bazı konularda benzerlik gösteren Honor 20S, kullandığı işlemci vasıtasıyla öne çıkan bir telefon olmayacak fakat kendisinin kamera özellikleri oldukça güçlü. Buna ek olarak Huawei cephesinin yaptığı yeni açıklamalar, bu kameraların daha işlevsel olacağını gösteriyor. honor 20s kamera Teknoloji şirketi kameralara, özçekim ve arka çekim sevenler adına, çeşitli optimizasyon işlemleri uyguladığını belirtti ancak bu işlemlerin detaylarını açıklamadı.

Honor 20S tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı!

Görselliğe son derece önem veren Huawei, portre modu aracılığıyla Honor 20S tarafından çekilmiş olan bir fotoğraf paylaştı ve o fotoğrafı başka bir cihazın fotoğrafıyla karşılaştırdı. honor 20s kamera özellikleri Ekranın sol tarafındaki görüntü, Honor 20S'in eseri iken sağ taraftaki görüntü ise adı verilmeyen bir telefonun çektiği bir fotoğraf olarak dikkat çekiyor. Alınan bilgilere göre ilgili görüntüler portre modunda çekildi. Buradan hareketle yeni telefon, parlaklık ve renk ayrımı konusunda gayet iyi. İlk örnekte göze çarpan bir diğer nokta, arka taraftaki ışığın ikinci fotoğraftaki gibi fotoğrafı etkilememiş olması. Bunun dışında Honor, kameralarının marifetini göstermek adına bir karşılaştırma daha yayımladı. video modları Video çekimi için 10 farklı güzellik modu getireceğini duyuran Huawei, Honor 20S tarafından çekilen 2 çarpıcı video da yayınladı. Yüz güzelliğini artıran ve o güzelliği daha çok ortaya çıkaran modlar, elektronik görüntü sabitleme teknolojisi ile birlikte geliyor. Huawei'nin bu teknolojiyi nasıl kullanacağına dair herhangi bir bilgi henüz yok. Honor 20S güzellik modu Fotoğraf ve video çekimlerinde süper geniş açılı mercek kullanılacak. Honor 20S'in 4 Eylül 2019 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Sizin bu akıllı telefondan beklentileriniz neler? Honor 20S kamera özellikleri sizce isteneni verebilecek mi?

The post Honor 20S, 10 farklı güzellik modu ile geliyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.